08 Haziran 2020 BAT Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

08 Haziran 2020 BAT Fiyat Analizi

Bitcoin’in geçtiğimiz gün hafif bir artış göstermesi, kripto para piyasasının, piyasa değerinin 276 milyar dolara yükselmesine neden oldu. Şu anda %0.57 değer kazanmasından sonra 9.750$’dan işlem görmektedir. Yazım sırasında, Bitcoin’in hakimiyeti %64.8 idi. Kral coinin bu fiyat hareketinden sonra, birkaç altcoin de küçük bir artış kaydedildi.

Basic Attention Token [BAT]:

ERC-20 tokeni Basic Attention Token veya BAT projesi, geçtiğimiz yıl geliştirici faaliyeti açısından önemli bir büyüme yaşadı. Son üç yılda borsalara girişi de artıyor ve Gemini, tokeni destek ekleyen son borsa oldu. BAT değeri 0,236 dolardır ve son 24 saat içinde %1,08 düştü. Basın zamanında BAT’ın piyasa değeri 346,4 milyon dolardır ve 24 saatlik işlem hacmi 75,5 milyon dolardır.

Direnç: 0.311$

Destek: 0.110$

Klinger Oscillator: KO, sinyal hattının altına düştüğü için düşüş eğilimini sürdürmektedir. Bu token için tehlikeli bir durumu işaret etmektedir.

Relative Strength Index: RSI, “50” orta çizgisinin çok üstüne çıktı ve bu nedenle aşırı alım bölgesinde yakındır, bu da para piyasasında yatırımcılar arasında aşırı alım hissi olduğunu göstermektedir. Ancak bu hissin devam edip etmeyeceğini zaman gösterecektir.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu