09 Nisan 2021 Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Litecoin (LTC) Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

09 Nisan 2021 Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Litecoin (LTC) Fiyat Analizi

BTC / USD

BTC / USD
Kaynak: TradingView

Dün sabah, alıcılar pariteyi orta seviyeye geri getirmeye çalıştı. İyileşme yavaştı ve işlem hacimleri ortalama seviyeyi aşmadı.

Öğleden sonra Bitcoin (BTC), fiyatın iki saatlik EMA55 direncinin üstesinden gelmesine ve bu hareketli ortalamanın hemen üzerinde bir yer edinmesine yardımcı olan bir yükseliş ivmesi oluşturdu.

Geçtiğimiz gece parite 58.000 dolarlık dirence ulaştı, ardından yavaşladı. Bu direnç pariteyi aşağıya çevirirse ve ayılar EMA55’in desteğini kırmayı başarırsa, yerel bir minimumun 55.000 $ civarında olması beklenir. Boğalar 59.000 $ alanına yükselmeye devam ederse, yakın gelecekte parite tekrar 60.000 $ direncine dayanacak.

Bitcoin, yazım anında 58.047 dolardan işlem görüyor.

ETH / USD

ETH / USD
Kaynak: TradingView

Dün, alıcılar 2.000 $ ‘lık psikolojik seviye için uzun süre savaştı. Sonuç olarak, iki saatlik EMA55’in üzerinde bir yer edinmeyi başardılar ve bu sabah 2.100 dolarlık dirence yaklaştılar. Büyüme başarısız olmaya devam ederse, fiyat ortalamanın altına düşecektir. Mavi yükseliş trendi çizgisinin 2.000 $ civarında geri çekilmeyi durdurabileceğine inanıyor.

Bugün boğalar 2.100 $ ‘lık direnci kırarsa, yakın gelecekte parite mutlak maksimumu 2.170 $’ dan yenileyebilir.

Ethereum, yazım anında 2.055 dolardan işlem görüyor.

LTC / USD

TradingView’den LTC / USD grafiği

Litecoin (LTC) bugün en az değer kazandı. “Dijital gümüş” oranı yalnızca %1.54 arttı.

Son gündeki hafif büyümeye rağmen, Litecoin (LTC) yeni zirveler belirlemeden önce son direnç çizgisini kırmak üzere. Bu durumda, eğer boğalar 240 dolarlık işareti kırarsa, kısa süre içinde 260 dolara ulaşma şansı vardır.

Litecoin, yazım anında 223 dolardan işlem görüyor.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu