+1.000 BTC'ye Sahip Bitcoin Cüzdan Sayısı 9 Ayın En Yüksek Seviyesinde - BTC MAGAZİN

+1.000 BTC’ye Sahip Bitcoin Cüzdan Sayısı 9 Ayın En Yüksek Seviyesinde

  • Glassnode tarafından paylaşılan verilere göre, 1.000 BTC’den fazla Bitcoin adresi sayısı dokuz ayın en yüksek seviyesine ulaştı.

Analitik veri sağlayıcısı Glassnode, bakiyesi 1000 BTC’den fazla olan BTC cüzdanlarının sayısının arttığını ve büyük bir zirveye ulaştığını gösteren bir grafik yayınladı.

Bitcoin Balinalarının Sayısı Artıyor mu?

Glassnode, sahipleri için 1.000 BTC’den fazla Bitcoin cüzdanı miktarının dokuz ayın en yüksek seviyesi 2,170’a yükseldiğini paylaştı.

1.000 BTC, şaşırtıcı bir şekilde 9.584.670$’a eşittir.

Önceki en yüksek 2.168 cüzdandan büyüme bir günden az bir sürede gerçekleşti. Bu, iki yatırımcının daha fazla BTC’ye sahip olduğu ve Bitcoin balinaları olduğu anlamına gelebilir.

Ya da, belki de, zaten var olan Bitcoin sahipleri BTC depolarını birkaç adres arasında böldüler.

Grafiğe göre, aynı miktarda BTC’ye sahip cüzdan sayısında son zirve geçen yıl Glassnode tarafından 30 Eylül’de fark edildi. O zamanlar 2.180 cüzdan vardı.

BTC Aktif Tedarik Tutarı 13 Ayın En Düşük Seviyesine Düştü

Glassnode tarafından yayınlanan bir başka grafik, BTC aktif tedarikinin 6-12 ay (1d MA), on üç ayın altına düştüğünü ve şimdi toplam 1.957.244.982 BTC’ye düştüğünü gösteriyor.

Veriler, geçtiğimiz yıl, yatırımcıların BTC’lerini hareket ettirmediklerini, 11 Mayıs’ta Bitcoin arz kesintisini beklediklerini ve Bitcoin’in bundan sonra toparlanmalarını beklediklerini gösteriyor.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu