15 Şubat 2021 Binance Coin, Cosmos, Synthetix Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

15 Şubat 2021 Binance Coin, Cosmos, Synthetix Fiyat Analizi

Bitcoin için orta vadeli bir düzeltme, altcoinler için daha fazla kayıp anlamına gelebilir, ancak 46.000 $ işareti ve 44.400 $ işareti büyük olasılıkla alıcıların devreye girdiğini görecektir. Binance Coin ve Cosmos kısa vadeli kayıplar gördü, ancak satın alma fırsatları varken Synthetix 26$’a doğru ilerliyordu.

Binance Coin [BNB]

BNB / USDT
Kaynak: TradingView

Binance Coin, son birkaç gün içinde 115-120 $ ‘lık bir talep bölgesi olmak üzere, 121 $’ lık destek olarak % 23.6 düzelme seviyesine sahipti. Bir boğa piyasasında kısa vadeli bir düşüşün kısaltılması kötü sonuçlanabilir.

BNB için 115 doların altına düşüş, daha fazla zarara işaret edecektir. Ancak bu bölgede geçmişte alımlar görüldü. Saatlik RSI nötr 50’nin oldukça altında olmasına ve düşmesine rağmen, henüz BNB için güçlü bir geri çekilme sinyali vermedi.

BNB’nin düşüşünden sonra iyi girişler elde etmek için bir yükseliş sapması ve ters mum kalıpları kullanılabilir.

Yazım anında BNB 130 dolardan işlem görüyor.

Cosmos [ATOM]

ATOM / USD
Kaynak: TradingView

Awesome Osilatörü, ATOM üzerinde yükselen düşüş baskısı göstermeye devam etti. 19 dolara kadar farklı hareketler için çizilen iki Fibonacci düzeltme seviyesi seti, ATOM için potansiyel destek alanları sağlar.

16.82 $, 15.58 $ ve 14.9 $ seviyelerinin destek olarak hizmet etmesi beklenebilir. Awesome Osilatörü, piyasaya uzun bir pozisyonda girmek için kullanılabilecek bir satın alma sinyali vermek için yükselen ikiz zirveler oluşturabilir.

Henüz bir geri dönüş görülmedi ve satış hacmi ağır oldu. Kripto para için biraz daha kayıplar yakında gerçekleşebilir.

Yazım anında ATOM 20.16 dolardan işlem görüyor.

Synthetix [SNX]

SNX / USDT
Kaynak: TradingView

SNX için Hacim Profili Görünür Aralığı kullanıldığında, bazı yoğun ticari faaliyet alanları SNX için potansiyel destek alanları olarak vurgulanır.

21 dolarlık bölge şimdiden bir miktar talebe tanık oldu, ancak SNX için düşüş ivmesi, 24 dolarlık desteğin altına düştüğünde güçlenebilir. OBV ayrıca satış hacminin alış hacminden daha ağır bastığını da gösterdi.

21 $ civarında bir miktar konsolidasyon görülmesi muhtemel. Bu, SNX’i satın almak için bir alan olabilir, ancak SNX’in daha fazla satış baskısıyla karşı karşıya olup olmadığını veya alıcıların bir kez daha devreye girmeye hazır olup olmadığını görmek için biraz daha zamana ihtiyaç var.

SNX yazım zamanında 24.12 dolardan işlem görüyor.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu