2023’ten Önce Alınabilecek Dogecoin Dahil En İyi 7 Meme Kripto Para Birimi

Bir dijital varlığın gerçek değerini belirlemek, kripto para birimlerine yatırım yapmanın en zor yönlerinden biridir. Birçok yatırımcı, hangi meme coinlerin uygun yatırımlar olabileceğini belirlemekte zorlanıyor çünkü meme para birimleri piyasası her zamankinden daha kalabalık. Yatırımcılar, değerleri hakkında şüphe duymaya devam ediyor çünkü bu emtialar oldukça spekülatif ve gerçek değerleri yok. Bitcoin‘in çalışma kanıtı (PoW) konsensüsü de aynı şekilde sonsuz sayıdaki meme para birimiyle uyumsuzdur.

İlk 10 arasında yer almak için yarışan binlerce kripto para birimi ile dünya çapındaki kripto para birimi endüstrisi patlama yaşıyor. Yatırımcılar, çok değişken kripto para birimi piyasasından hızla artan kazançlara bahse giriyor. 2023’te 1 doların altında fiyatlandırılan ve 2025’e kadar sürecek olan en iyi meme para birimlerini merak ediyorlar. 2023’te satın alabileceğiniz en iyi meme kripto para biriminden bazılarını sıraladık.

2023’te satın alınacak en iyi 7 meme kripto para birimi

Dogecoin (DOGE)

dogecoin

En popüler meme parası Dogecoin, kripto para birimi alanında mini bir devrimin katalizörüydü. 2013 yılında bir deney olarak tanıtıldı. Üzerinde bir köpek var çünkü kurucusu Jackson Palmer, çoğu insan köpeklere bayıldığı için kolayca popülerlik kazanabileceğini düşündü. Yatırımcıların çoğu artan değeri nedeniyle Dogecoin’e yatırım yapmayı tercih ediyor. Bu yazı itibariyle, DOGE 0,10 dolar değerinde. 2030 yılına kadar değerinin 0,98 dolara çıkması bekleniyor. Bu nedenle, yakında büyük kazançlar elde etmeyi bekleyebileceğiniz için, fiyat düşükken şimdi yatırım yapmak akıllıca bir fikir olabilir.

Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu, sahip olunması gereken en sevimli meme kripto para birimlerinden biridir. Şu anda satın alınacak en iyi meme paralarından biri olarak kabul ediliyor. İlk olarak Dogecoin’e rakip olarak tanıtıldı. Shiba Inu, Bitcoin de dahil olmak üzere kripto para birimlerinin çoğunluğu son zamanlarda kripto kışında bir düşüş yaşadığında %30’un üzerinde bir değer artışı gördü. SHIB, 2023’te satın alınacak ilk yedi kripto para biriminden biri olarak kabul edilebilir.

Dash 2 Trade (D2T)

Dash 2 Trade (D2T)

2023 için önemli potansiyele sahip olası kripto paralardan biri de Dash 2 Trade. D2T, satış öncesi dönemde satışların %80’inden fazlasını oluşturmuş ve 4 milyon doları aşmıştır. Bu başarı, kripto para birimi dünyasında istisnai bir durum ve önde gelen uzmanlar, yakında önemli borsa platformlarında listeleneceğini tahmin ediyor.

IMPT.io (IMPT)

IMPT.io (IMPT)

IMPT, en iyi kriptolar arasında yer almak için büyük potansiyele sahip başka bir kripto para birimidir. Teknoloji ve sürdürülebilirliği birleştiren en iyi yeşil kripto paralardan biri, çevre dostu olmasıyla tanınır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Mayıs Ayının Öne Çıkan GameFi Tokenları

Tasarımcılar ve geliştiriciler, müşterilere alışveriş yaptıklarında belirli işletmelerden aldıkları karbon kredilerini sağlayarak tüketicilerin karbon emisyonlarını sınırlamalarını sağlar. Bu 10.000’den fazla markanın tümü çevresel nedenleri destekler ve çevre dostudur.

Calvaria (RIA)

Calvaria (RIA)

Gelecek vaad etmesi nedeniyle Calvaria, kripto para birimi yatırımcılarının ilgisini çekti. Kazanmak için oyna işlevi sayesinde kriptografik teknoloji ile ilgili olmayan insanlar arasındaki engeli kademeli olarak azaltıyor.

Bu aracın yardımıyla, oyuncular bir cüzdan olmadan kripto para kazanabilirler. Daha fazla oyuncu, kazananlar için daha fazla para demektir. RIA’nın şu anda ön satış sezonunda olduğu gerçeğinden, bir satın alma işlemi gerçekleştirerek ve elinizde tutarak yararlanabilirsiniz.

Decentraland (MANA)

Decentraland (MANA)

Metaverse’ye odaklanan benzersiz bir bakış açısına sahip başka bir kripto para birimi projesine Decentraland adı verilir. Kullanıcılar, bu oyun projesi aracılığıyla token kazanmak için çok sayıda seçeneğe sahiptir.

Decentraland’da oyuncular, yerel veya metaverse para birimleriyle sanal araziler satın alabilirler. NFT mağazası da bulunan platformda kullanıcılar oyun içi öğeler ve NFT satın alabiliyor. Metaverse’deki ana projelerden biri olan Decentraland 2023’te dikkat çekmeye devam edebilir.

Tamadoge (TAMA)

Tamadoge (TAMA)

Tamadoge, piyasaya sürülmeden önce 2022’de en çok beklenen kripto para birimi projelerinden biriydi. Dogecoin gibi, bu da bir meme parası, ancak onu daha da ilgi çekici kılan başka nedenlerle de öne çıkıyor.

Tamadoge tarafından geliştirilen bir metaverse olan Tamaverse, çeşitli projelere ev sahipliği yapacak ve yatırımcıların varlıklarını çeşitlendirmesine olanak tanıyacak. Ayrıca, bu metaverse, kullanıcıların kripto para birimi token’ı oynamasına ve kazanmasına olanak tanıyan bir kazan-oyna özelliği içerir. Yatırımcılar TAMA satın alabilir ve listelendikleri mevcut OKX ve Lbank’dan diğer paralar ile takas edebilirler.

Sonuç

Bir yatırımcının yapabileceği en önemli ve zor seçimlerden biri, hangi kripto para birimine yatırım yapacağıdır. Bu, bir karar verilmeden önce bir seçeneğin yeterli potansiyele sahip olup olmadığını belirlemek için yapılması gereken kapsamlı araştırmadır. Lütfen yatırım kararı almadan önce yeterli araştırma yapıp kendi kararınızı veriniz.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu