21 Şubat 2021 Polkadot, Ontology, Bitcoin SV Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

21 Şubat 2021 Polkadot, Ontology, Bitcoin SV Fiyat Analizi

Polkadot, daha kısa bir zaman diliminde düşüş eğilimi gösterdi ve 38 dolara doğru geriledi. Ontology, bir kez daha güçlü bir yukarı hareket için hazır görünürken, Bitcoin SV, 240 $ ‘lık direnç seviyesine çevrilmiş bir destek seviyesi gördü.

Polkadot [DOT]

Kaynak: TradingView
DOT / USDT

1 saatlik zaman diliminde, fiyat ve momentum arasında düşüş eğilimi görüldü ve ardından DOT bir düzeltmeyle karşılaştı. Bu düşüş 38.19 dolarda durduruldu ve DOT tekrar kazanç elde edebildi.

RSI, kısa vadeli zaman diliminde bile yukarı yönlü momentumun hala devam ettiğini göstermek için nötr 50 çizgisinin altına hareket etmedi. OBV son birkaç gün içinde düşüş gösterdi, ancak OBV’nin uzun vadeli trendi hala alıcıların lehine.

38 dolar seviyesinin altında, DOT 34 dolardan destek bulmayı bekleyebilir. Bununla birlikte, önümüzdeki birkaç gün içinde böyle bir düşüşün meydana gelmesi olası görünmüyor.

Ontology [ONT]

Kaynak: TradingView
ONT / USDT

ONT, bayrağı oluşturan alçalan kanal ile bir boğa bayrağı modeli oluşturdu. Bu modelden bir kırılma, ONT boğaların ulaşması için 1,8 dolarlık bir hedef belirleyecektir.

Bayrağın inişinin, önceki değer artışının değerinin neredeyse üçte birini ölçtüğünü söylemiştik – 1,38 doların altındaki ONT için herhangi bir daha fazla kayıp, muhtemelen bayrak kurulumunu geçersiz kılacaktır.

Yönlü Hareket Endeksi, ADX (sarı) 20 değerinin oldukça üzerine çıkarken güçlü bir yükseliş eğilimi gösterdi.

Bitcoin SV [BSV]

Kaynak: TradingView
BSV / USDT

Bitcoin SV, 270 $ fiyat aralığında sert bir muhalefetle karşı karşıya kaldı. Geçen ay Bitcoin SV 280 doların üzerine çıktı ancak 300 doları geçmedi. Önceki ayın 300 $ ‘lık reddi ile BSV’nin 160 $’ a düştüğünü gördük ve bu önümüzdeki haftalarda tekrarlayabilir.

Önümüzdeki birkaç saat içinde BSV’nin 237 $ ‘lık direnci yeniden test etmesi ve 215 $’ a doğru hareket etmesi beklenebilir. Hem Awesome Osilatörü hem de MACD düşüş ivmesi gösterdi.

Daha uzun zaman dilimleri de önümüzdeki günlerde BSV düşüş yaşayabileceğini gösterdi.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu