22 Ocak 2021 Cardano (ADA) Fiyat Analizi

  • Son piyasa satışlarına rağmen, Cardano fiyatı çok önemli bir destek trend çizgisini korumayı başardı.
  • Dijital varlık, kısa bir düzeltmeden sonra önceki yükseliş trendine devam edecek gibi görünüyor.

Cardano, Aralık 2020’den bu yana güçlü bir yükseliş trendinde işlem görüyor ve son 48 saatteki son piyasa satışlarına rağmen, dijital varlık çok önemli bir trend çizgisi desteğini savundu ve 0,40 doların üzerinde bir kırılma hedefliyor.

Cardano fiyatı kısa süreli gerilemeye rağmen yükselişini sürdürüyor

4 saatlik grafikte, 4 Ocak’tan bu yana bir destek trend çizgisi oluşturuldu. Cardano fiyatı 0,36 dolardan 0,28 dolara düştükten sonra tekrar çıkış yaptı.

22 Ocak 2021 Cardano (ADA) Fiyat Analizi 2

ADA / USD 4 saatlik grafik

Yatırımcılar hızlı bir şekilde ADA’yı mevcut 0.35$ seviyesine ve yükselen trend çizgisinin üzerine itti. In / Out of the Money Around Price (IOMAP) modeli, en güçlü direnç alanının 0,37 ila 0,38 ABD doları arasında olduğunu gösteriyor, bu da bu noktanın üzerindeki bir kırılmanın Cardano fiyatını hızla 0,40 ABD dolarının üzerine çıkaracağı anlamına geliyor.

22 Ocak 2021 Cardano (ADA) Fiyat Analizi 3
ADA IOMAP 

Bununla birlikte, kritik destek aralığının 0,329 ila 0,339 dolar arasında bir kaybının, Cardano’yu 0,30 dolarlık psikolojik seviyeye taşıyabileceğini de gösteriyor.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Yasal Endişeler Artarken, Stellar Düşüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu