22 Ocak 2021 Polkadot, NEM, NEO Fiyat Analizi

Polkadot (DOT) son birkaç gün içinde 15$ ve 18.25$ bandında işlem gördü ve 18$ seviyesini bir kez daha test edebildiği kısa vadeli bir yükseliş kaydetti. NEM ve NEO ise destek seviyelerini korudu.

Polkadot (DOT)

22 Ocak 2021 Polkadot, NEM, NEO Fiyat Analizi 2
DOT/USDT. Kaynak: TradingView

DOT’un 1 saatlik grafiği analiz edildiğinde, DOT’un ocak ayı ortası itibariyle yerel tepe olan 14.95$ ila 18.25$ bandanında işlem gördüğü görülüyor.

Yazı kaleme alınırken DOT, bandın orta noktasının hemen altında, 16.53$’dan işlem görüyor. Orta noktada bir ret görmesi, DOT’un 14.95$’a düşmesine yol açacaktır. Bu noktayı geçmesi durumunda ise bir kez daha yeni yüksek seviyeler kaydedebilir. Orta nokta, fiyatın aşağı ya da yukarı yönlü hareketi için önemli bir seviyedir.

NEM (XEM)

22 Ocak 2021 Polkadot, NEM, NEO Fiyat Analizi 3
XEM/USD. Kaynak: TradingView

Bollinger Bant Genişliği göstergesi, XEM’in son zamanlarda yaşadığı yüksek volatiliteyi vurgulayarak yükseliyordu.

XEM, 0.25$ seviyesinin üzerine çıkamadı ve 0.2$’lık desteği test etmeye çalıştı. Ayrıca, fiyatın daha fazla düşme ihtimali var.

Müthiş osilatör, önümüzdeki birkaç gün içinde XEM için aşağı yönlü ivme ve 0.182$-0.192$’lık talep bölgesinin test edilme ihtimaline işaret etti.

Neo (NEO)

22 Ocak 2021 Polkadot, NEM, NEO Fiyat Analizi 4
NEO/USDT. Kaynak: TradingView

23.4$-24.5$ bölgesi, bu ayın başlarında NEO için bir arz bölgesiydi. Piyasa boğaları bu bölgeyi talebe çevirdi ancak bu uzun sürmedi.

NEO bir kez daha bu bölgenin altına düştü ve yazı kaleme alınırken bu seviyeyi aşmaya çalışıyor. Stokastik RSI aşırı satışa işaret ederken, NEO’nun yükseliş yaşayabileceği izlenimi uyandırıyor. Bununla birlikte, RSI’nin 50’nin altında olması güçlü bir düşüş ivmesine işaret ediyor.

Bu bölgede ret görmesi durumunda, NEO bir kez daha 21.6$’lık desteği test edebilir.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   09 Temmuz 2020 Günlük Kripto Para Analizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu