23 Eylül 2020 Cardano Kısa Vadeli Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

23 Eylül 2020 Cardano Kısa Vadeli Fiyat Analizi

Cardano en iyi 10 sıralamasından çıktı ve şu anda 2,52 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Geçen hafta %13’lük düşüşten sonra, fiyatın kısa ve orta vadede toparlanma şansı olabilir.

Cardano 4 Saatlik Grafik

ADA, toparlanamadı, ancak bunun nedeni Bitcoin hakimiyeti ve çöküşü. Cardano’nun bu uzun süreli mücadelesi, düşen bir kama oluşturdu ve kırılma bölgesine yakın.

Çok erken olmasına rağmen, Cardano ya bu seviyelerden, stop-loss ile giriş yapılması uygun olabilir.

Bu işlem (buralardan alım), %10.34 risk oranıyla, %26.59 artış sağlayabilir.

Giriş noktası aslında ADA’nın şu anki fiyat seviyesinden çok daha düşük; giriş seviyesi 0,0769$, stop-loss seviyesi 0,0689$ ve kar alarak çıkma seviyesi ise 0973$ noktaları olabilir.

Bu Long pozisyonun arkasındaki mantık, fiyat ve OBV uyuşmazlığıdır. Fiyat daha düşük seviyede bir “düşük” oluşturduğundan ve OBV daha yüksek seviyede bir “düşük” oluşturduğundan, bu bir yükseliş sapmasıdır ve fiyatta bir artış beklenebilir.

Buna ek olarak, RSI aşırı satım bölgesinden yeniden toparlanmaya başladı ve son dalgalanmayı doğruladı. Belki de bu seviyeden başka bir test olur ve düşerse, fiyat, yukarıda asıl belirtilen giriş fiyatına (0,0769$) inebilir. Stop-loss, fiyat 0.1021$’a kadar çıkabileceğinden, kar alarak çıkma seviyesine ulaşıldığında daha yükseğe taşınabilir.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu