3 Nisan 2021 Stellar, BitTorrent, FTX Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

3 Nisan 2021 Stellar, BitTorrent, FTX Fiyat Analizi

Stellar Lumens, bir arz alanını talebe çevirdi ve 0,5 dolara tırmanmaya çalıştı. BitTorrent Token, grafiklerde güçlü bir yükseliş gösterdi ve FTX Token da tüm zamanların en yüksek seviyelerine yaklaştı.

Stellar [XLM]

XLM/USD
Kaynak:TradingView 

Stellar Lumens, güçlü yükseliş ivmesi ve önemli ticaret hacmi ile 0.42- 0.44 $ ‘lık bir arz bölgesini geride bıraktı ve aynı zamanda bir arz bölgesi olarak yeniden test etti. Bu yükseliş eğilimi gösteren bir gelişmeydi ve XLM, direnci son birkaç gün içinde iki kez 0,458 $ ‘da test etti.

MACD, yükseliş ivmesinin hala güçlü olduğunu gösterdi. 0,458 dolar ve 0,5 dolar seviyeleri, izlenecek bir sonraki direnç seviyeleri olurken, destek 0,438 dolar seviyesinde.

BitTorrent [BTT]

BTT/USDT
Kaynak: TradingView 

BTT, Fibonacci uzantı düzeylerinin kendi uzantı düzeylerini gerektirdiği bir noktadaydı. Sarı renkte sunulan BTT’nin 0,001 dolardan 0,003 dolara yükselmesi için bazı uzatma seviyeleri ile önümüzdeki birkaç gün BTT 0,0089 dolara kadar çıkabilir.

OBV istikrarlı bir yükseliş trendindeydi ve bu, alıcılardan gelen talebin satış baskısından çok daha ağır bastığını gösterdi. BTT boğalarının olumlu bakacağı bir diğer şey de Supertrend göstergesidir. Bir satın alma sinyali gösterdi ve bir stop-loss seviyesini vurguladı.

Gösterge fiyatla yukarı doğru hareket ediyordu, bu kendi başına bir sinyal değil, daha fazla kazanç için yer olduğuna dair bir ipucu.

FTX Token [FTT]

FTT/USD
Kaynak: TradingView 

20 dönemlik EMA (beyaz), birkaç gün önce 50 dönemlik EMA’nın (sarı) üzerine çıktı ve FTT, 37 dolar seviyesini geçerken istikrarlı kazançlar elde etti.

42 doların üzerine çıkmak özeldir – 43,5 dolarla ATH’ye yakın. FTT önceki ay bir gerileme gördü ve piyasaya yukarı yönlü bir hareket için güç toplaması için biraz zaman verdi. 43,5 $ ‘ın üzerindeki bir hareket, önümüzdeki haftalarda FTT’nin 50 $ veya daha yüksek bir seviyeye ulaştığını gösterebilir.

41.87 $ ve 40.15 $ ‘a düşüş mümkün ve bu durum bir satın alma fırsatı olacaktır.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu