306 Milyon TRX Poloniex Tarafından Taşındı

  • Whale Alert, Poloniex borsasının 306 milyon TRX’i anonim kripto cüzdanlarına taşıdığını bildirdi, veriler ise Tron’un aktif adreslerinin sayısının hızla arttığını gösteriyor.

Whale Alert, Poloniex borsası tarafından son yirmi dört saat içinde birkaç dev Tron (TRX) işleminin yapıldığını duyurdu.

Bu arada, Tron topluluğu üyesi Mike McCarthy, Tron’un aktif adreslerinin sayısının oldukça hızlı bir şekilde; ve rakip Ethereum ağındaki aktif adreslerden çok daha hızlı, arttığını tweetledi.

Poloniex 306 Milyon TRX’i Anonim Cüzdanlara Aktarıyor

Whale Alert’e göre, son yirmi saat içinde, Poloniex borsası (Tron CEO’su Justin Sun’ın ana yatırımcılarından biri olduğu borsadır) üç TRX işlemi gerçekleştirdi.

Bu üç işlemden; ikisinin her biri 43 milyon (TRX) taşırken, üçüncüsü 220 milyon (TRX) taşıdı . Taşınan TRX’lerin toplam değeri 7.285.167$’a eşittir.

43 milyon TRX taşıyan her iki transfer de, Poloniex tarafından Tron blok zincirine dayalı merkezi olmayan borsa olan PoloniDEX’te bulunan aynı cüzdana yapıldı.

220 milyon TRX miktarı da PoloniDEX’e gönderildi.

Tron’un Aktif Adresleri Ethereum’un Aktif Adreslerini Geçti

Aktif bir Tron topluluğu üyesi olan Mike McCarthy, 2020’de Tron ağındaki aktif adres sayısının Ethereum’dakinden çok daha hızlı arttığını paylaştı.

Bununla birlikte, son zamanlarda büyüme o kadarda aktif değildir. Tronscan’dan elde edilen veriler, 25 Ağustos’tan beri Tron aktif adres sayısının azaldığını ve 25 Ağustos’ta 354.239’dan, 27 Ağustos’ta 170.460’a düştüğünü gösteriyor.

Bu arada Glassnode, Ethereum’un sıfır olmayan (içinde ETH bulunan) adreslerinin miktarının artmaya devam ettiğini bildirdi. Bugün 46.108.581 ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   SEC, Binance'in BNB'si Hakkında Soruşturma Başlattı

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu