50 Milyon Dolardan Fazla Bitcoin Short Pozisyonu Tasfiye Edildi - BTC MAGAZİN

50 Milyon Dolardan Fazla Bitcoin Short Pozisyonu Tasfiye Edildi

Bitcoin, Bitstamp borsasında 20 Eylül saat 11:02 UTC’den bu yana ilk kez 11.000$ seviyesinin üzerine çıktıktan sonra yeşil alanda bir gün daha geçiriyor.

Btcmagazin tarafından bildirildiği üzere Bitcoin, 8 Ekim’de ödeme devi Square’in 50 milyon dolar değerinde BTC satın aldığını açıkladığında yükselişe geçti.

Bybt tarafından sağlanan verilere göre, Square haberinin ardından gelen yükselişin; ertesi gün dağılmasını bekleyen ayılar, bu sabah oldukça dayak yedi ve geçtiğimiz saatte 50.56 milyon dolarlık short pozisyon tasfiye edildi.

Şimdi merak edilen tek konu yükselişin devam edip etmeyeceğidir. Şu noktada bu soruya net bir cevap vermek oldukça zor. Ancak şu noktadan itibaren, Bitcoin Long pozisyonlarının sayısının da artıyor olmasını bildirmekte yarar görüyoruz. Bitcoin’in bu seviyelerde kalıcı kalabilmesi tüm piyasa için harika bir şey olacaktır. Lider altcoinler şimdiden yeşil bölgeye (yükselişe) geçmiş gibi görünüyor.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeyi unutmayın!


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu