51.5 Milyon XRP Bithumb Tarafından Taşındı

  • Büyük Güney Kore borsası elli milyon XRP’nin üzerinde aktarma yaparken, fiyatının bir veya iki yıl içinde inanılması zor bir seviyeye ulaşması bekleniyor.

Bitcoin’in fiyatının kırılmasına ve daha sonra 9.000 doların altına düşmesine rağmen, XRP son zamanlarda 0.23 dolardan düştükten sonra 0.21$ seviyesinde tutundu.

XRP fiyat tahminleri son zamanlarda yükseliş göstermektedir. Bu arada, devasa miktarlarda XRP kripto borsalarında taşınmaya devam etmektedir.

Bithumb 10.967.503$’lık XRP Taşıdı

XRPL Monitor tarafından sağlanan son veriler, son yirmi dört saat içinde 51.5 milyon XRP’nin büyük Güney Kore borsası tarafından aktarıldığını söylüyor.

Bithumb adresleri arasında elli milyondan fazla XRP (neredeyse 11 milyon dolar) aktarıldı. Bir seferde aktarılan en büyük miktar kırk milyon XRP idi.

XRP Fiyatının 5 Dolara Ulaşacağı Tahmin Ediliyor

Trading View’da ‘moon333’ adıyla anılan kripto traderi, tahminlerini paylaşarak üçüncü büyük para biriminin gelecek yıl veya iki yıl içinde astronomik olarak yüksek olan 5 dolara ulaşmasını beklediğini söyledi.

Trader, XRP’nin 2018’den beri hareket ettiği “Düşen Kama” modelinden bahseden birkaç ana göstergeye baktı.

“Burada göreceli güç endeksi (RSI) göstergesinin Ocak 2020’de aşırı satıldığını (oversold) ve Mart ayında yine aşırı satım bölgesine çok yakın gittiğini ve şimdi yükselişe geçebileceğini gözlemleyebiliriz. Ve XRP’nin fiyat hareketine bakacak olursak, fiyat hattının da bir çift dip oluşturduğu kolayca görülebilir.”

Yorumdaki diğer kullanıcılarda, benzer bir tutum aldıklarını söyleyerek bu tahmini destekledi

Twitter kullanıcısı @gordongekko369, XRP‘nin 0,37 dolarlık alana doğru gittiğini söyleyerek daha mütevazı bir tahmin sunmaktadır.. Üçüncü en büyük kripto paranın bir Elmas Dönüş (Diamond Bottom) formasyonu oluşturduğuna inanıyor.

https://twitter.com/gordongekko369/status/1257269484357894147

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Yorumlar (Hayır)

Cevap bırakın