7 Haziran Bitcoin (BTC), ETH, XRP ve ADA Fiyat Analizi

Hafta sonu, ilk 10 kripto paranın çoğunluğu yeşil bölgede olduğu için kripto para piyasasının yükselişiyle ​​başladı. 

7 Haziran Bitcoin (BTC), ETH, XRP ve ADA Fiyat Analizi 2
Kaynak: CoinMarketCap

BTC/USD

Geçen Cumartesi, alıcılar ortalama fiyat seviyesinin üzerinde tutunamadı ve parite 36.000 dolarlık desteğe geri döndü. Pazar günü, zayıf satıcının saldırısı, Bitcoin (BTC) fiyatı bu desteği kırana kadar devam etti ve haftalık en düşük seviyesi 34.850 dolar civarındaydı.

7 Haziran Bitcoin (BTC), ETH, XRP ve ADA Fiyat Analizi 3
BTC/USD
Kaynak: TradingView

Haftanın sonunda, alıcılar fiyatı eski haline getirmeye ve 36.000 dolarlık desteğin üzerinde bir dayanak elde etmeye çalıştı. Alımların hacmi küçüktü, ancak bu gece parite ortalama fiyatlar alanına toparlandı.

Haftanın başında, düşüş eğiliminin yoğunlaşması ve Bitcoin (BTC) fiyatının 30.000 dolardan psikolojik destek alanına geri çekilmesi beklenmelidir.

Bitcoin, yazım zamanında 36.084 dolardan işlem görüyor.

ETH/USD

Cumartesi günü, alıcılar yükseliş momentumu oluşturamadı ve 2.800 dolarlık direnç pariteyi aşağı çevirdi. Satış hacimleri büyük değildi ve haftalık en düşük bölgede, geri çekilme 2.550$ desteğiyle durduruldu.

7 Haziran Bitcoin (BTC), ETH, XRP ve ADA Fiyat Analizi 4
ETH/USD
Kaynak: TradingView

Pazar günü, alıcılar Ethereum (ETH) fiyatını geri aldı ve bu sabah parite tekrar 2.800 dolarlık direnç çizgisinde durdu. Sahte bir yükseliş patlaması için çok az umut var, ancak ayıların saldırıyı yoğunlaştırması ve geçen haftanın en düşük seviyesini kırması muhtemel. Haftanın başında, minimum 2.200 dolarlık destek alanında mümkün.

Ethereum, yazım zamanında 2.789 dolardan işlem görüyor.

XRP/USD

Geçen Cumartesi, XRP fiyatı psikolojik 1 dolarlık işareti test edemedi. Bu kilit seviyeye giderken, fiyat aşağı yönlü tersine döndü.

7 Haziran Bitcoin (BTC), ETH, XRP ve ADA Fiyat Analizi 5
XRP/USD
Kaynak: TradingView

Dinamik geri çekilmeye rağmen, minimum 0,892 dolar olarak belirlendi. Ertesi gün, alıcılar pariteyi ortalama fiyatlar alanına geri getirdi. Aynı zamanda, üç saatlik EMA55’in üstesinden gelmek henüz mümkün olmadı. Bugün, hareketli ortalama alanında bir geri dönüş ve 0,80 dolarlık hedef düşüş seviyesine geri çekilme olasılığı yüksek.

XRP, yazım zamanında 0,9526 dolardan işlem görüyor.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   13 Temmuz 2020 Günlük Kripto Para Analizi

ADA/USD

Cardano (ADA) oranı son 24 saatte %3,15 arttı.

7 Haziran Bitcoin (BTC), ETH, XRP ve ADA Fiyat Analizi 6
ADA/USD
Kaynak: TradingView

Büyümeye rağmen, Cardano’nun (ADA) yükselişi henüz sona ermemiş olabilir. Direncin 1,84$ seviyesindeki yanlış kırılmasının ardından fiyat düşmüyor, bu da alıcıların satıcılardan daha güçlü olduğu anlamına geliyor. Bu durumda, yakında 1.80$ civarında bir seviyenin yeniden test edilmesini görme şansı yüksek.

ADA, yazım zamanında 1.72 dolardan işlem görüyor.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu