Agrello (DLT) Nedir? Agrello (DLT) Geleceği ve Yorum 2022

Agrello (DLT) Nedir?

Agrello (DLT), dijital kimlikler ve imzalarla destek sağlanan sonsuz güven ağları oluşturma amacıyla kurulmuş bir Estonya yüksek teknoloji şirketidir.

Agrello ürünleri, fiziksel kişisel doğrulama ile güçlü kimlik doğrulama yöntemlerini birleştiren ve müşteri ilişkileri, güvenli işlemler ve elektronik imzalar için güvenli uygulamalar sunan güçlü bir dijital kimlik üzerine kuruludur. Agrello, dijital ekonomiyi ve onu yönetenleri güçlendirme ve geliştirme yetkisine sahiptir.

DLT aslında Delta adlı bir kripto para biriminin kısaltmasıdır. Genel olarak, bu Ethereum ağı tabanlı ERC-20 token’ini kullanmak için KYC gerekli değildir. Ancak grubun açıklaması, 2 Bitcoin’in üzerindeki DLT transferleri için KYC’nin gerekli olduğunu vurguluyor.

DLT Coin’i kullanmak için önce bir Agrello hesabı açmanız ve ona BTC veya ETH aktarmanız gerekir. Daha sonra bu miktar DLT coin satın almak için kullanılabilir.

DLT Coin’in ana uygulama alanı, gerçek zamanlı kullanıcı kimlik doğrulama ve kimlik eşleştirme olarak biliniyor. Kişiler, Agrello sistemi aracılığıyla doğrulamadan sonra benzersiz bir kimlik alırlar. Bu yenilikçi yaklaşım, günümüzde en popüler sorunlardan biri olan kimlik hırsızlığını da önleyebilir.

2017 yılında kurulan Agrello, fiziksel ve dijital dünyalar arasındaki boşluğu dolduran Blockchain ve kullanıcı dostu özellikleri kullanarak gelişmiş güvenlik sunan ilk şirketlerden biridir.

Şu anda Agrello ürünleri App Store’da mevcut ve insanların yüz yüze tanışmış olsalar da olmasalar da birbirlerine güvenmelerini sağlıyor.

Agrello (DLT) ürünleri, gerçek bir kişinin kimliğini doğrulamak için gerçek zamanlı kullanıcı kimliği ve kimlik eşleştirmesi kullanır. Bu doğrulamaya dayalı olarak benzersiz bir dijital kimlik kartı oluşturulur. Bu yenilikçi yaklaşım, Agrello’ya dijital kimlik ve elektronik imzaların özgünlüğü ve güvenliği açısından rakiplerimize göre teknolojik bir avantaj sağlıyor.

Agrello, gelişmiş elektronik imza biçimlerine ilişkin AB düzenlemelerini tam olarak destekler. Ayrıca Agrello, AB standardı olarak onaylanmış tek elektronik imza kabı biçimini (ASICe) destekleyen birkaç şirketten biridir.

Agrello ürünleri, son teknoloji güvenlik ve uyumluluğu temel alırken, kullanım kolaylığına odaklanmakta ve kullanımı kolay mobil ve web uygulamaları ile en gelişmiş güvenlik teknolojisini kitlelere sunmaktadır. Agrello, yolculuk paylaşımı ve dış kaynak kullanımı gibi günlük sözleşme operasyonlarının yönetilmesine yardımcı olur.

AI destekli asistan, sizin için alışveriş yapmanıza ve görevleri tamamlamanıza yardımcı olur. Platformunda, serbest çalışma gibi uzun vadeli ve kısa vadeli iş ilişkilerini yasal çalışma olmadan resmileştirmek kolaydır. Agrello sözleşmeleri, yasal evraklar ve ilgili maliyetler olmaksızın tamamen yasaldır, çünkü bu, Agrello ağı ve hukuk uzmanlarıyla entegrasyonu tarafından halledilir.

Agrello özelliklerini kullanmak için Delta kimlik bilgileri gereklidir. Delta, ERC20 uyumlu bir token’dir. Bu token, Agrello kullanıcılarının Ethereum blok zinciri sözleşmeleri ve cüzdanı ile etkileşime girmesine izin verir.

Agrello’yu saklamak için en iyi seçenek Agrello cüzdanıdır. Ayrıca herhangi bir Ethereum cüzdanını MyEther Cüzdan olarak ayarlayabilir ve paralarınızı içinde saklayabilirsiniz. Ledger Nano S, Trezor ve KeepKey gibi donanım cüzdanları, token’larınızı çevrimiçi dolandırıcılıktan korumanın bazı yollarıdır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Etherparty (FUEL) Nedir? Etherparty (FUEL) Geleceği ve Yorum 2022

Agrello (DLT) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Hando Rand
  • Yayınlanma Yılı: 2017
  • Blok Zinciri: Ethereum
  • Toplam Arzı: 130,271,020
  • Dolaşımdaki Arzı: 129,071,019
  • Piyasa Değeri: ₺ 1,548,473
  • En Düşük Fiyat: ₺ 0.007362
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 2.18
  • Proje Amacı: Agrello ürünleri, fiziksel kimlik doğrulama ile güçlü kimlik doğrulama yöntemlerini birleştiren ve müşteri katılımı, güvenli işlemler ve elektronik imzalar için güvenli uygulamalar sunan “güçlü” bir dijital kimlik üzerine kuruludur.

Agrello (DLT) Geleceği

Agrello’nun misyonu, hukuk endüstrisini yükseltmek ve blok zinciri teknolojisini kullanarak yasal olarak bağlayıcı akıllı sözleşmeleri gerçeğe dönüştürmektir. Akıllı sözleşmelerin blockchain ağlarında yaygın olarak kullanılmasına rağmen, insan dilinde akıllı sözleşmeler yoktur.

Bunun nedeni, bu anlaşmaların yasal olarak bağlayıcı olmamasıdır. Agrello’nun önünde bazı engeller var. Avukatlar, piyasada kullanımını genişletmek için platformun işleyişini kabul etmeli ve aşina olmalıdır.

DLT Coin ile ilgili uzmanların yorumlarına bakıldığında, özellikle Estonya’da yer alması ve AB düzenlemelerine uygun olması nedeniyle açık bir proje olarak başlatıldığı görülüyor. Agrello ürünleri en son teknolojiyi içermesine rağmen kullanım kolaylığında hiçbir kusur yoktur. Bu nedenle yüksek düzeyde teknoloji sunan DLT Coin ile ilgili sosyal medyada yapılan yorumlar oldukça olumlu görünüyor.

Sosyal medyadaki DLT Coin ile ilgili haberler de 2020 yılında oldukça arttı. Dolayısıyla DLT Coin ile ilgili yapılan yorumlara popülaritesinin ve kullanımının arttığını eklemek mümkün.

Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu unutmamalı, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Agrello (DLT) Yorum

Yasal bir teknoloji platformu olarak Agrello, hem küresel hukuk endüstrisi hem de kripto para piyasası için çok şey vaat ediyor. Daha popüler hale getirmek için şirketin token değerini artırması gerekiyor. Sonuçta, her şeyin çalışması DLT kriptolarına bağlıdır.

Bu işbirliklerinin DLT’nin değerini artırması ve akıllı sözleşmelerin kullanımını genişletmesi bekleniyor. Agrello şimdiye kadar küçümsenmiş bir pozisyon gibi görünüyor. Uzun vadeli yatırımlar için olumlu sonuçlar üretme potansiyeline sahiptir. Ekibi, yatırımınızı gelecek yıllar için karlı hale getirmek için bilgi ve eylem planına sahiptir.

Agrello (DLT) Nereden ve Nasıl Alınır?

Agrello (DLT)’yu güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu