Anthony Scaramucci, Ethereum Merge Konusunda Yatırımcıları Uyardı

Amerikalı girişimci Anthony Scaramucci, uzun vadede kripto para birimleri konusunda oldukça iyimser. Son zamanlarda, Skybridge Capital’in CEO’su, şirketinin kripto portföyü hakkında konuştu. 

Önümüzdeki ay gerçekleşecek olan Ethereum Merge nedeniyle Scaramucci, varlıklarını küçük karlar için satan küçük yatırımcıları uyardı. Ayrıca Blackrock’un kripto ekosistemine girmesiyle gelecek beklentileri hakkında da konuştu.

Perşembe günü Blackrock, müşterilere dijital varlıklara erişim sağlamak için bir Bitcoin özel tröstünü başlattı. Blackrock, lansmanın kurumsal müşterilerin kripto para birimlerine olan büyük ilgisinin bir sonucu olduğunu açıkladı.

Scaramucci Kriptodan Umutlu

Skybridge CEO’su, Bitcoin’in altı yıl içinde potansiyel olarak 300.000 dolarlık bir varlık olabileceğini söyledi. CNBC ile yaptığı konuşmada, kripto para birimlerinin uzun vadeli büyük yatırımlar olabileceğini kanıtlayabileceğini söyledi. Bitcoin ve Ethereum, Skybridge’in en büyük kripto yatırımlarından ikisi olduğunu açıkladı ve Algorand’da da büyük bir konuma sahip olduklarını ekledi. Şirketinin Solana ile de ilgilendiğini söyledi.

“Önümüzdeki altı yıl içinde, BTC 300 bin dolara giderse, onu 20 bin dolardan veya 60 bin dolardan satın almış olmanızın bir önemi kalmayacak. Ve sadece geleceğin üzerimizde olduğu konusunda insanları uyarıyorum. Düşündüğümden daha erken oluyor.”

Algorand’ı ödüllü bir teknolojiye sahip olarak nitelendiren Scaramucci, “Algorand adında daha küçük bir kripto parada çok büyük bir pozisyonumuz var” dedi. Yıldırım ağının iyileştirilmesiyle Bitcoin’in büyük ticari faaliyetlere tanık olabileceğini de sözlerine ekledi. Ağdaki uygulamalardaki artış ve işlem kolaylığı da Bitcoin için olumlu bir ivme ile sonuçlanabilir, diye açıkladı.

Anthony Scaramucci’den Ethereum Merge Tahmini

Scaramucci, şu anda ETH satın alan ve Merge gerçekleştikten sonra varlığı satabilecek çok sayıda perakende yatırımcı olduğunu düşünüyor. Bu, Merge haberlerinden kar kaydettikten sonra ETH satan kişilerin bir göstergesidir. Ancak Scaramucci, uzun vadede oldukça karlı olabilecekleri için bunları erken satmamaları konusunda uyardı. 

“Merge Ethereum’a geliyor ve bu ağdaki işlem ücretlerini düşürecek. Pek çok kullanıcı bu söylentiyi satın alıyor.”

Scaramucci, insanların muhtemelen Eylül ortasında yapılması planlanan Merge haberlerini satacağını söyledi:

“İnsanları bunu yapmamaları konusunda uyarırım. Bunlar uzun vadeli büyük yatırımlardır.”


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ethereum Madenciliği Zorluğu, Yakılan 200.000 ETH ile Yeni Bir Zirveye Ulaştı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu