Avrupa Parlamentosu Üyesinden Cardano’ya Övgü Dolu Sözler!

Avrupa parlamentosu üyesi Stefan Berger, Cardano Vakfı CEO’su Frederik Gregaard ile karşılaşmasını tweetledi. Bazı tartışmaların Avrupa’nın kripto düzenleme paketi MiCA etrafında döndüğünü açıkladı. Kripto para birimi için övgü dolu bir ifadeyle “Cardano, kripto alanında bir roket” diyerek sözlerine devam etti.

Toplantı hakkında tweet de atan Cardano Vakfı CEO’su Frederik Gregaard, Alman politikacıyı Cardano hakkında anlayışlı sorular soran ve AB genelinde blok zinciri uygulamalarının büyümesini teşvik etmeye kendini adamış tutkulu ve ilgili bir politika yapıcı olarak nitelendirdi.

https://twitter.com/DrStefanBerger/status/1584916390225518592?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1584916390225518592%7Ctwgr%5E7380618136bdd376a587e6d9e4fdbfb9e549f2bc%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fu.today%2Fcardano-is-a-rocket-european-parliament-member-says

2019 yılından bu yana, Hıristiyan Demokrat Birlik (CDU) mensubu Alman ekonomist ve politikacı Dr. Stefan Berger, Avrupa Parlamentosu üyesidir. Daha önce Kuzey Ren-Vestfalya Eyalet Parlamentosu’nda görev yaptı.

Kapsamlı Kripto Varlık Piyasaları veya MiCA, kripto düzenleme paketinin bir taslağı, Nisan ayında Avrupa Parlamentosu Ekonomik ve Parasal İşler Komitesi tarafından kabul edildi. Çerçeve, kripto değişim platformlarının düzenlenmesi ve tüm büyük kripto para birimlerinin ve stablecoin’lerin durumu dahil olmak üzere kripto para birimi endüstrisinin birçok farklı yönünü ele alıyor.

10 Ekim’deki bir tweet’te Stefan Berger, komitenin MiCA mevzuatını kabul ettiğini doğruladı.

Cardano (ADA), %15’e varan artışla ilk 10 kripto para birimi arasında en çok kazananlardan biri oldu. Bu, zincir üstü analitik firması Santiment’in Cardano’nun Ocak 2019’dan bu yana olduğu gibi hiçbir zaman küçümsenmediğini belirtmesinin ardından geldi.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Altcoin Piyasası Karar Aşamasında: Ripple (XRP), BNB ve LTC'nin Geleceği Ne Olacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu