Avukat Jeremy Hogan, Ripple’ın SEC Davasını Kaybetmesinin Olası Sonuçlarını Paylaştı

Ripple ile ABD menkul kıymetler düzenleyicisi arasındaki hukuk savaşını yakından takip eden avukat Jeremy Hogan, davanın kaybedilmesi durumunda XRP’nin küresel olarak Ripple için nasıl bir sonuçla karşılaşabileceği konusundaki görüşünü paylaştı.

Hogan, Ripple’ın davayı kaybetmesi durumunda XRP’nin kullanımının bir kısmını kaybedeceğini düşünüyor. Aynı zamanda, ABD küresel ekonomik faaliyetinin %25’ini sağladığı için XRP’nin faydasının %25’ini kaybedeceğini düşünüyor.

Kripto topluluğundaki birçok kişi, Ripple’ın artık kripto alanı için savaştığına inanıyor. Bu nedenle, Ripple SEC’e yenilirse, bu ABD’deki kripto endüstrisini olumsuz etkiler.

Fox Business’ın önde gelen gazetecisi Charles Gasparino, topluluğun Ripple’ın mahkemede yenildiğini görmesi durumunda kripto için “kabus senaryosunu” paylaştı. Gasparino, bu durumda, düzenleyici kurumun kripto alanını kontrol altına almak için daha ileri gidebileceğini ve “satışları için muhtemelen Ethereum’u hedefleyeceğini” ve böylece “kriptodaki en iyi iki teknolojiyi” yok edeceğini tweetledi.

Geçen yıl, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse bir röportajda anlaşmaya bu yılın ilk çeyreğinde ulaşılacağına inandığını belirtmişti.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Jed McCaleb 453 Milyon XRP Transfer Etti, XRP'leri Ne Zaman Bitecek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu