BAKE Coin Nedir? BakeryToken (BAKE) Geleceği ve Yorum 2022

BakeryToken (BAKE) Nedir?

Bake Coin, BakerySwap ekosisteminin bir parçasıdır. Binance, akıllı zincirlere dayanan merkezi bir otomatik pazar tabanlı pazar platformudur. BEP20, idari tokeni ve etkinlikler için likidite grubu olarak kullanır. Ayrıca BakerySwap kullanıcıların işlerini kolaylaştırarak ve platformda gerçekleşen işlemlerden gelir elde ederek kullanıcıların BAKE token’ları kazanmalarını sağlar.

Platformun adı BakerySwap. Bu değişiklik, insanların kendi işlerini kurmalarını ve mallarını diğer kullanıcılara satmalarına izin vermek için tasarlanmıştır. Platform, ekmek, un ve rulolar gibi çeşitli kek ürünleri sunar.

BakeryToken (BAKE), özellikle Binance’ın akıllı zinciri için özel olarak tasarlanmış yeni bir elektronik paradır. BakeryToken için iki ana platform var. İlk isim bakeryswap. İkincisi, BakeryToken denir. Bunlar hem merkezi olmayıp hem de Binance blok zincirinde çalışabilir. Platformu kullanabilmek için bir BAKE token’a ihtiyacınız olacaktır. Aynı platformda birden çok BAKE Coin ile işlem yapmak mümkün ve bu platformların ikisi de herkese açıktır.

BAKE Coin ağı, akıllı bir sistem ve gerçek zamanlı güvenlik izleme ile güvence altına alınmıştır. Bu, ağdaki her işlemin birden fazla kontrolden geçtiği anlamına gelir. Dünyanın neresinde olursanız olun BAKE Coin’i işleme alabilir ve ödüller kazanabilirsiniz. BakeryToken’ın arkasındaki ekip anonimdir, ancak merkezi olmayan özerk faaliyetlerin gücüne inanırlar. Bakery Token ekibi, BAKE coin ağını mümkün olduğunca güvenli tutmaya kendilerine amaç edinmişlerdir.

BakeryToken (BAKE) Genel Bilgiler

 • Kurucusu: Anonim
 • Kuruluş Yılı: Eylül 2020
 • Blok ZinciriBinance Smart Chain
 • Toplam Arzı: 289,770,788
 • Dolaşımdaki Arzı: 193,529,484
 • Piyasa Değeri: ₺ 3.268.082.753,87
 • En Düşük Fiyat: ₺ 6,79
 • En Yüksek Fiyat: ₺ 124,71

BakeryToken’ı Benzersiz Yapan Nedir?

BakerSwap, Binance Smart Chain üzerinde çalışır. BAKEBNB ekibinin diğer gruplardan on kat daha fazla ödül sunması bekleniyor.

Binance Smart Chain’e dayalı bir AMM olan BakerySwap, LINK, DOT ve diğerleri gibi altcoinler için likidite havuzları sağlar. İlk likidite havuzları aracılığıyla çalışır. BakerySwap’in iki tür likit fonu vardır: bonus ve yönlendirilmemiş BAKE. Bu, toplumun bir kısmında yeni likidite gruplarının oluşturulmasını kolaylaştırmak için yapılır.

Sadece gruplar ödülleri BAKE’e sahip olacaktır. Her biri için, ödül katsayısı sahipleri BAKE için verilen değere bağlı olarak değişecektir.

BaberySwap, tüm takas ve süreçlerde yüzde 0,30’dan sorumludur ve yüzde 0,25’i nakit tedarikçiye gider.

Nakit sağlayıcıları daha sonra her grubun payını temsil eden bir tasfiye grubu tokeni alacaktır. Bu tokenlar ile likiditeyi ortadan kaldırırken havuzlarda toplanan ücretlerin bir kısmını kazanabilirler. Ardından, likidite sağlayıcıları BAKE token ödüllerini toplamak için Bakery LP’ye bahis yapabilir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   inSure DeFi (SURE) Nedir? inSure DeFi (SURE) Geleceği ve Yorum 2022

BAKE Coin Geleceği

Bildirildiğine göre uzmanlar, BakerySwap protokolünün yerel kripto para birimi olan BAKE token geleceği hakkında birçok görüş dile getirdi. Altcoin yatırımcıları tarafından yakından izlenen ve güvenilir derecelendirmeler sağlayan BAKE ile ilgili uzmanların söylentileri şu şekilde sıralanıyor:

 • BakerySwap, hem otomatik bir piyasa yapıcı (AMM) hem de merkezi olmayan bir borsadır (DEX). Bu özellikler sayesinde BAKE token’ına olan talep her geçen gün artmaktadır.
 • BSC, Binance kripto para borsasında yüksek hızlı veri aktarımlarını ve 24 saat işlem hacmini desteklemeye açık olduğu için BakerySwap için uygun bir altyapıdır.
 • Eylül 2020’de BSC, akıllı sözleşme işleviyle piyasaya sürüldüğünde Ethereum’a birlikte çalışabilir bir alternatif sundu. BakerySwap bu ağ üzerinde kararlı çalışması sayesinde çok sayıda kullanıcıya ulaşmıştır.
 • BakerySwap platformu sadece bir DEX değil, kripto yatırımcılarına ve geliştiricilerine sağladığı faydalarla da dikkat çekiyor.

BAKE Coin Yorum

BakerySwap platformu iki farklı türde token kullanır: BAKE (BAKE) ve yönetim tokeni olan BPE-20. BakerySwap platformu için kullanıcılar işlemler yoluyla BAKE token’ları kazanır. Ayrıca diğer kullanıcılara likidite fonu sağlayarak bir likidite havuz ödülü kazanırlar. BakerySwap web sitesi çok fazla sayıda ticaret çifti sunar, bir dizi likidite havuzuna sahiptir ve BakeryToken her iki havuzda da de alınıp satılabilir.

BakeryToken, BAKE coin BakerySwap ekosisteminin yönetim simgesi gibi görünüyor. BakerySwap platformunda işleme tabii tutulacak yerel bir BEP-20 yönetişim tokenidir. Binance Akıllı Zinciri üzerine inşa edilmiş, merkezi olmayan, otomatikleştirilmiş bir piyasa yapma protokolü aracılığıyla işlem yapar.. BakeryToken BAKE, BakerySwap ağında verilir ve işlem yapar.

BAKE Coin Nereden ve Nasıl Alınır?

Bake’yi güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu