Balinalar Ripple (XRP) Biriktirmeye Devam Ediyor

Ripple’ın tokenı olan XRP, son 24 saat içinde balinalar arasında en sevilen kriptolardan biri olarak ortaya çıktı. Veriler, balina birikiminin 24 saatlik ticaret hacminde büyük bir artışa yol açtığını gösteriyor.

Balina 73 milyon dolarlık XRP satın aldı

XRP, bir davada ABD SEC tarafından doğası gereği “menkul kıymet olduğu” iddiasıyla manşetlerde yer aldı. Bu arada, kripto balinaları cüzdanlarına hala daha fazla token ekliyor. Whale Alert, balina cüzdanları tarafından birden fazla işlemde 73 milyon doların üzerinde XRP satın alındığını bildirdi.

Veri izleyiciye göre, bir balina tek bir işlemde 40,1 milyon doların üzerinde XRP ekledi. Bu, son 24 saat içinde kaydedilen en büyük işlem. Bununla birlikte, başka bir balina yaklaşık 20,7 milyon dolar değerinde XRP biriktirdi.

Ancak bu balina hareketi, XRP fiyatının son 24 saat içinde yaklaşık %2 artmasına yardımcı oldu. Ripple token’ın 24 saatlik işlem hacmi %30’dan fazla artarak 1,02 milyar dolara ulaştı. Yazım zamanında, ortalama 0,34 $ fiyatla işlem görüyor. Bu arada, XRP hala tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.84$’dan %91 düşüşle işlem görüyor.

Bu arada, bazı balinalar cüzdanlarından yaklaşık 33.9 milyon dolar değerinde XRP tokenini borsaya aktardı. Bu hareket, sahiplerinin fiyat arttığında tokenlerini satmaya istekli olduklarını gösteriyor.

Ağustos, Ripple için olumlu sinyal gönderdi

Santiment’e göre uzmanlar, XRP’nin kripto tokenleri arasında daha iyi NVT çizelgelerine sahip olduğunu öne sürüyor. Dolaşımının Mayıs ayında ağda anında arttığından bahsediyor. Bununla birlikte, küresel kripto pazarının hızlı çöküşü nedeniyle dolaşım Haziran ayında düştü.

Uzmanlar, Ağustos ayının XRP tokeni için yükseliş veya yarı yükseliş NVT ayrışmasını ortaya çıkaracak ay gibi göründüğünü ekliyor. Bununla birlikte, grafik dört ayı yeşil olarak gösteriyor, bu token için olumlu bir işaret.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple CEO'su SEC'in Kripto Borsalarına Karşı Açtığı Davaları Eleştirdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu