Beefy Finance (BIFI) Nedir? Beefy Finance (BIFI) Geleceği ve Yorum 2022

Beefy Finance (BIFI) Nedir?

Beefy Finance, yatırımcıların kripto varlıklarından bileşik faiz kazanmalarını sağlayan merkezi olmayan ve MultiChain Verim Optimize (çok zincirli kâr optimizasyonu) platformudur.

Yatırımların akıllı sözleşmelerle güvence altına alındığı ve çeşitli yatırım stratejilerinin uygulandığı Beefy Finance, farklı protokollere dayalı LP (likidite havuzu) projeleri, ‌AMM (otomatik piyasa yapıcı) projeleri.dinamik) ve ‌diğer kar çiftçiliği (likidite madenciliği)‌ sunmaktadır. Kısacası bir süit Verimli Great ile DeFi ekosistemindeki yatırımcıların ödüllerini otomatik olarak en üst düzeye çıkarır.

Beefy Finance, yatırımcıların kripto varlıklarından kar elde edip çok daha fazla kripto para kazanmalarını sağlayan merkezi olmayan bir platformdur.

Platform, bileşik faiz sistemine dayalı yapısı sayesinde yatırımcılar için daha karlı. Beefy Finance, yatırımcıların kripto varlıkları üzerinde güvenli, merkezi olmayan bir getiri elde etmelerini kolaylaştırır.

Diğer merkezi olmayan borsaların yapısında olduğu gibi Beefy Finance de akıllı sözleşmelerle geliştirildi.

Bu akıllı sözleşmeler sayesinde DeFi platformunun yatırımcılara sunduğu tüm ödüller otomatik olarak maksimize ediliyor. Bu bonusları otomatik olarak maksimize etmek, tüccarlar tarafından manuel olarak yapmaktan daha verimli ve faydalıdır.

Beefy Finance’in arkasında, Ethereum blok zincirinde geliştirilen kar optimizasyon projelerinden doğrudan ilham alan anonim bir ekip var.

Bu grup, kripto dünyasının bir parçası olan güven ve doğrulama kavramlarının güçlü savunucuları olduğunu iddia ediyor.

Bu nedenle, yönetişim token’ları veya token dağıtım sözleşmeleri gibi veriler, yatırımcıların her şeyin plana göre gittiğini doğrulamak için kamuya açık hale getirilir. Beefy Finance ekibi, yatırımcıların güvenini kazanmak için merkezi olmayan finansta şeffaflık kavramına büyük önem veriyor.

Beefy Finance, yatırımcıların kasa teklifleri aracılığıyla platforma erişmeleri için basit ve sezgisel stratejiler sağlar.

İlk Kasa, 8 Ekim 2020’de BSC’de (Binance Akıllı Zincir) etkinleştirildi ve Beefy Finance, BSC’deki ilk üretkenlik artırıcı oldu.

Ekip, mevcut karları güvence altına almak ve artırmak için yeni optimizasyon yöntemlerinin yanı sıra Binance Akıllı Zincir tarafından sunulan hızlı ve düşük işlem ücretleri gibi özellikleri araştırıyor.

Beefy Finance, Binance Smart Chain’in yanı sıra Avalanche, Harmony, Heco, Polygon, Arbitrum ve Fantom blok zincirleriyle uyumludur.

BIFI, farklı blok zincirlerinde sorunsuz çalışan kasalara ek olarak, BIFI platformunun yerel yönetişim token’ına de sahiptir.

Platform geliri, tüm kasa gelirinin küçük bir yüzdesinden gelir ve BIFI’yı hisseden yatırımcılara yeniden dağıtılır.

BIFI token’ı ile DeFi platformunun geleneğine uygun olarak, yatırımcıların platformda yönetişim oylamasına katılma hakkı vardır.

BIFI, diğer merkezi olmayan borsalardan daha esnek bir altyapı sunar ve birden fazla blok zincirinde sorunsuz bir şekilde çalışır. Veriler herkese açık olduğundan, herkes açık testler, incelemeler ve testler yaşayabilir, böylece hatalar hızla bulunur ve giderilir.

Bu özelliklerin herkesin kullanımına açık olması BIFI’yi başka bir platformdan farklı kılıyor. Beefy, diğer üretkenlik araçlarından farklı benzersiz bir strateji ve deneyim sunar. Bu stratejiler ve deneyimler, BIFI’de bulunan likidite havuzu çiftlerini kapsar.

MooVaults, verim çiftçiliği özelliklerine sahip diğer merkezi olmayan platformlardan daha iyi verim optimizasyonu sağlar ve daha fazla APY verir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   MX TOKEN (MX) Nedir? MX TOKEN (MX) Geleceği ve Yorum 2022

Ayrıca BIFI, Binance Resmi Olmayan Güvenilir Cüzdan tarafından desteklenen bir ortaktır. Yatırımcıların BIFI’ye güvenmeleri önemlidir.

Beefy Finance (BIFI) Genel Bilgiler

  • Kuruluş Yılı: 8 Ekim 2020
  • Blok ZinciriBinance Smart Chain
  • Toplam Arzı: 80,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 72,000
  • Piyasa Değeri: ₺ 1.046.864.179,81
  • En Düşük Fiyat: ₺ 6.189,94
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 41.084,40
  • Proje Amacı: Beefy Finance, Binance Smart Chain üzerinde çalışan bir kar optimize edicidir. Küçük bir ücret karşılığında Beefy Finance, nakit fonları kullanarak çeşitli yatırım stratejilerini otomatik hale getirir. Beefy’ye göre, manuel yönteme göre birçok avantajı var.

Beefy Finance (BIFI) Yorum

Beefy Finance, cazip kazanç fırsatları ve kullanıcılarına verdiği kontrol ile popüler projelerden biridir. BIFI Coin nispeten yeni bir proje olduğu için kripto yatırımcılarının temkinli yaklaşımıyla karşı karşıya. Uzmanlar, projenin güvenilirliğini kanıtladığı için her geçen gün yeni katılımcılarla büyüyeceğine inanıyor.

BiFi, yalnızca Ethereum’u değil, aynı zamanda Bitcoin, BNB, DOT ve Klaytn gibi diğer zincirleri de bağlayacak ve şu anda Ethereum ile sınırlı olan DeFi ekosistemini genişletecek çok zincirli bir DeFi projesidir. Bu çok hatlı bağlantı sayesinde BiFi, gaz fiyatlarını düşürecek, erişilebilirliği artıracak ve daha fazla kişiye daha yenilikçi finansal ürünler sunmak için çaba gösterecektir.

BIFI hızla gerçek bir fiyat zirvesine ulaştığından, son zamanlarda fiyattaki tam değişiklik birçok insanı şok etti. Birçok uzman çoğu kripto paranın gelecekte değer kazanacağını iddia etse de kripto para yasaları tam olarak net değil. Unutulmamalıdır ki, ekonomide söz sahibi olan ülkeler hala bu soruları görmezden geliyor.

Beefy Finance (BIFI) Geleceği

Uzmanlara göre, Beefy Finance geleceğin en hızlı büyüyen platformlarından biri. Uzmanlar, projenin parlak geleceğinin BIFI Coin’i de etkileyeceğine inanıyor. BIFI Coin, farklı blok zincirlerinde dağıtılan kasalardaki varlıkları temsil etmek için kullanılabilir. Ağın potansiyel hedef kitlesini genişletmesi beklenen bu avantaj, uzmanların beklentilerini doğruluyor.

Beefy Finance (BIFI) Coin, pasif gelir elde etmek isteyen yatırımcıların ilgisini çeken potansiyel kripto para projelerinden biridir. Kasa adı verilen bir yatırım stratejisi ile BIFI kullanıcıları bileşik faiz gelirinin keyfini çıkarabilirler. Proje, kullanıcılara oy hakkı gibi ek ayrıcalıklara sahip, uzmanlar tarafından oldukça beğeniliyor ve projenin gelecekte daha fazla yatırımcı çekeceğine inanılıyor. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Beefy Finance (BIFI) Nereden ve Nasıl Alınır?

Beefy Finance (BIFI)’ı güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu