Binance Borsası Bitcoin İşlemlerini Tekrar Başlattı

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, bekleyen Bitcoin (BTC) işlemleriyle ilgili bir güncelleme paylaştı. Borsa, para çekme işlemlerini yeniden başlattıktan sonra, tüm bekleyen BTC para çekme işlemlerinin şimdi tamamlandığını duyurdu.

Dünya genelindeki en büyük kripto borsası, bekleyen Bitcoin (BTC) işlemleri hakkında bir güncelleme paylaştı. Borsa, geri çekilmelerin yeniden başlamasının ardından tüm bekleyen BTC çekim işlemlerinin tamamlandığını duyurdu.

Binance ayrıca, gelecekte benzer durumların yaşanmaması için çözümler uygulamaya koyduklarını belirtti. Binance daha önce geri çekilmeleri etkinleştirdiğini ve bekleyen işlemlerin daha yüksek işlem ücretleri ile değiştirilerek işlemlerin tamamlandığını açıklamıştı. Ancak borsa, gelecekte bu tür durumların önlenmesi için işlem ücretlerinin ayarlandığını ve Bitcoin Lightning Network geri çekmelerini etkinleştireceğini bildirdi. Binance, bu durumu bir öğrenme fırsatı olarak nitelendirirken, bunun önüne geçeceklerini iddia etti.

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), son yaşanan sorunlar hakkında yorum yaparak, gas fiyatlarının dalgalanabildiğini ve arttığında işlemlerin sıkışabileceğini, ücretlerin yükseldiğini ve insanların şikayet ettiğini söyledi. CZ, bu durumu boğa piyasası sorunu olarak tanımladı.

Binance’in Bitcoin çekimini durdurması, kripto piyasasının düşmesine neden oldu. Küresel kripto piyasası son bir günde %3’ten fazla düştü ve birleşik piyasa değeri yaklaşık 1,16 trilyon dolar seviyesinde kaldı.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Avustralya'da Bitcoin İle Akaryakıt Satın Alma Devri Başlıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu