Binance Borsasından Yüz Milyonlarca Ripple (XRP) Taşındı

Whale Alert blockchain izleme hizmeti, Binance borsasından 350 milyon XRP’lik büyük bir transferin gerçekleştirildiğini bildirdi.

Bu miktarda kripto, 134.818.654 $ değerinde. İşlem 16 Kasım’da yapıldı. Genel olarak, XRP balinaları son birkaç gündür oldukça aktif; Çarşamba günü, toplamda yaklaşık yarım milyar Ripple bağlantılı token işlem gördü. Bu, yukarıda belirtilen Binance transferini de içeriyor.

Bugün erken saatlerde, Whale Alert ayrıca 30 milyon ve 40 milyon XRP olarak toplam 115 milyon XRP taşıyan üç işlem tespit etti. XRP merkezli Bithomp tarafından sağlanan veriler, 350 milyonluk transferin Binance tarafından gerçekleştirildiğini belirtti. Ayrıca, Kraken borsası ve Ripple’ın Meksika merkezli ODL platformu Bitso dahili olarak 30.000.000 hareket ettirdi.

İkincisi, cüzdanları arasında 40.200.000 XRP kaydırdı. Bir Bittrex cüzdanından Bitso borsasına toplam 45.000.000 XRP havale edildi. Bu, Whale Alert verilerine göre son 24 saatte toplam 465 milyon XRP aktarımı anlamına geliyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Uphold'un Yeni Banka Kartı Bitcoin, XRP ve Altın ile Ödemenizi Sağlıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu