Binance CEO’su Changpeng Zhao, Bitcoin’in Hayatını Nasıl Değiştirdiğini Açıklıyor

  • Binance (BNB) kripto borsası ekosisteminin CEO’su Changpeng Zhao, Bitcoin’in (BTC) kripto para birimi topluluğunun üyelerinin yaşamlarını nasıl etkilediğine ilişkin bir ankete katıldı.

Anonim bir ticaret analisti, Bitcoin (BTC) madencisi, blockchain yatırımcısı ve Store Labs merkezsiz ödeme ağı Crypto Dog’daki danışman, Twitter takipçilerine anlamlı bir soru sordu. Efsanevi CZ’nin yanıtı oldukça şaşırtıcıydı.

Changpeng Zhao’nun Beş Numarası

Crypto Dog, Twitter takipçilerine amiral gemisi kripto para biriminin hayatlarını nasıl etkilediğini sordu. Sadece 10 saat içinde 300’den fazla cevap aldı.

Bay Zhao’nun yanıtı en beklenmedik durumlardan biriydi. Bir ev, araba veya tekne sahibi olmadığını, golf oynamadığını ve fiat para kullanmaktan kaçındığını vurguladı. Fakat Bay Zhao yeni bir iş elde etti ve en önemlisi daha doyurucu bir yaşam sürüyor.

Bay Zhao’nun Temmuz 2017’de Binance’i başlattığını belirtmek gerekir. Bu lansmandan yedi ay sonra Forbes onu ‘Kripto Paradaki En Zengin İnsanlar’ listesinde üçüncü sıraya yerleştirdi. Dünyadaki ilk kripto para milyarderlerinden biridir.

Lüks Yerine Kaygı

Araştırmanın diğer katılımcıları, Bitcoin’in (BTC) hayatlarına endişe ve sinirlilik getirdiğini belirtti. Bununla birlikte, bazı yorumcular hayatlarının finansal bağımsızlık açısından daha özgür ve rahat hale geldiğini itiraf ettiler.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   BTC Açık Faizi 150 Milyon Dolar Düştüğü İçin Fiyat 10K'nın Altında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu