Güncelleme: Binance.US İçin Geri Sayım Başladı - BTC MAGAZİN

Güncelleme: Binance.US İçin Geri Sayım Başladı

Ticaret hacmine göre dünyanın en büyük kripto para birimi borsası olan Binance, ABD müşterileri için özel ticaret platformunun başlatılması konusunda bir güncelleme yaptı. 

Binance daha önce Haziran ayında, ABD’li müşterilerin borsa hizmetlerine erişmelerini yasaklayan bir değişiklik yapmıştı. Bu değişiklik SEC‘in katı düzenleyici önlemlerine uyma çabası olarak yürürlüğe girdi.

Binance, ABD’ye özel ticaret platformunu aynı gün ilan etmişti. O zamanlar, Binance, ABD pazarında yer almak için deneyimsiz olduklarını ve düzenleyici kurumlarla tamamen uyumlu olmak istediklerini söylemişti. Kısa süre sonra Malta merkezli Binance’nin ABD’deki borsasını daha az bilinen bir ticaret ortağı olan BAM Trading Services aracılığıyla yürüteceği açıklandı.

Catherine Coley kısa bir süre sonra CEO olarak ilan edildi. Coley, Ripple’daki XRP Kurumsal Likidite’nin eski başkanıydı.

Binance USA bugün en son güncellemeyi  kendi Twitter hesabında paylaştı.

Yapılan açıklamaya göre, Binance.US hızlı, uyumlu ve güvenli bir dijital varlık pazarı olacak. Buradaki, “uyumlu” tanımı, Binance’nin ABD’deki müşterilerin ticaret hizmetlerine erişmelerini engellediklerini ve SEC’deki yasal yükümlülüklerini daha iyi yerine getirmeye çalıştıklarını gösteriyor.

Binance US, KYC’nin tüm ticari müşteriler için zorunlu olacağını ve geçerli bir devlet kimliği ve sosyal güvenlik numarası gerektiren yeni bir hesap açılacağını açıklamasına ekledi.

CEO Catherine Coley, önümüzdeki birkaç hafta içinde Binance.US’in piyasaya sürüleceğini doğruladı. CEO ayrıca, ilk ticari erişimin yalnızca webde mevcut olacağıni, uygulamanın yakında kullanıma sunulacağını bildirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu