Binance Us'te Listelenebilecek 30 Kripto Para Birimi Açıklandı - BTC MAGAZİN

Binance Us’te Listelenebilecek 30 Kripto Para Birimi Açıklandı

Binance, ABD merkezli müşterilere sunulan dijital varlık sayısını artırdığını açıkladı .

9 Ağustos’ta yayınlanan bir blog gönderisine göre, Binance ABD pazarındaki 30 dijital varlık için destek düşünüyor.

İncelenen başlıca kripto para birimleri arasında Bitcoin (BTC), EOS (EOS), Ethereum (ETH), Cardano (ADA), Cosmos (ATOM), Basic Attention Token (BAT), Tether ( USDT ) ve VeChain (VET) yer alıyor.

Binance, yukarıdaki kripto para birimlerini, platformunda listelenen blockchain projelerinin hukuki uygunluğunun belirlenmesine yardımcı olmak amacıyla getirdiği Dijital Varlık Risk Değerlendirme Çerçevesi kapsamında değerlendiriyor.

Değerlendirme, Binance ABD’nin belirli yasal gereklilikleri yerine getirme kabiliyetini etkileyip etkilemediği, bir varlığın piyasa arz ve talebinin makul derecede adil olup olmadığı ve bir varlığın işlem açısından teknolojik olarak güvenli olup olmadığı gibi her projenin beş temel alanını denetliyor.

Haziran ayının ortalarında yayınlanan bir rapor, ABD’de yaşayan kripto meraklılarının, Binance’nin Eylül ayında pek çok kripto para biriminin alım satımını engelleyeceğini ortaya koymuştu.

Temmuz ayı başlarında, Binance US, Catherine Coley’i işe aldı. Coley, Binance ABD’nin lansmanını denetleyecek ve BAM pazarını Kuzey Amerika’ya getirecek olan eski bir likidite yönetimi uzmanıdır.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu