Binance Ve Ripple Gelecekte Ortaklık Kurabilir

Günün erken saatlerinde, Binance CEO’su Changpeng Zhao, Periscope’taki ilk canlı yayınında, Bitcoin ETF, Binance borsası ve daha fazlası dahil olmak üzere şu anda şirketi ve kripto alanını etkileyen birkaç konu hakkında konuştu.

CZ’nin konuştuğu en ilgi çekici konu, Ripple’ın, Binance’nin gelecekteki XRP destekli xRapid ürününü güçlendirmek için kesinlikle ödeme protokolüyle ortak olacağını söylemesiydi.

Her ne kadar bu potansiyel ortaklık için çok erken günler olsa da, bu iki takımın bir araya geldiğine dair ilk işaret. Aynı zamanda Ripple ve banka kuruluşlarına ödeme çözümleri için büyük bir umut veriyor.

Canlı yayında konuşan CZ, şöyle dedi:

“Şu anda daha fazla özellik başlatmaya odaklandık, bu yüzden birkaç başka partnerle çalışıyoruz. XRapid ile şu an devam eden hiçbir şey yok, ancak gelecekte kesinlikle onları bir ortak olarak eklemek isteyeceğiz. ”

XRapid için destek

XRP, Ripple’nin en büyük ürünlerinden biri olmasına rağmen, şu anda finansal kurumlara yönelik en büyük ürünü xRapid’dir. Ripple, dünya çapındaki banka hesaplarına fiili para ayırmak zorunda kalmadan, küresel firmaların para transferlerinin yasal olarak uyumlu olması için ödeme çözümlerini geliştirdi.

Ripple’ın sahip olduğu ortaklıkların çoğu, öncelikle xRapid sistemine dayanıyor.

Binance, San-Francisco merkezli  firma ile çalışmaya devam ederse, bu Ripple için büyük bir destek sağlayacak.

Bu ortaklık devam ederse, XRP için fiyat açısından büyük bir artış olacağına dair bir şüphe yok. Çünkü Binance ekosistemde çok fazla yol izleyen lider bir kripto borsası.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Merakla beklenen “Bithumb Coin” Bithumb Global Tarafından Resmen Duyuruldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu