Binance’ın Ardından OKX de Kripto Piyasası Kurtarma Fonunu Duyurdu

Kripto borsası OKX Salı günü, likidite sorunları olan projeleri desteklemek için 100 milyon dolarlık kurtarma fonu duyurdu. Binance CEO’su “CZ” daha önce, kripto piyasası FTX krizinin ortasında düşmeye devam ederken benzer bir endüstri kurtarma fonu başlattıklarını açıklamıştı.

OKX, 100 Milyon Dolarlık Yardım Fonunu Açıkladı

Kripto borsası OKX, 15 Kasım’da bir tweet’te, OKXChain ve OKX Demo Day ile işbirliği içinde 100 milyon dolarlık bir proje destek planı başlatmayı planladığını duyurdu.

OKX, şu anda likidite gibi sorunlarla karşı karşıya olan yüksek kaliteli projeleri desteklemeyi amaçlıyor. Kripto borsası, projelerin sorunsuz bir şekilde taşınmasını desteklemenin ve projelerin üstesinden gelmek için uygun projelere, teknik ve likidite desteği sağlamanın çok önemli olduğuna inanıyor:

“OKXChain ve OKX Demo Günü ile birlikte 100.000.000 $’lık bir proje destek planı başlatacağız !”

Aslında, Binance CEO’su “CZ” Pazartesi günü benzer bir endüstri kurtarma fonu duyurdu çünkü FTX krizi kripto piyasasının düşmeye devam etmesine neden oldu. Binance’in kripto piyasası kurtarma fonu, uzun süredir devam eden başarılı projelerin likidite krizinden kurtulmasına yardımcı olacak.

Kripto borsası Huobi ve Tron’un kurucusu Justin Sun, Binance’in kurtarma fonuna desteğini ifade etti. Justin Sun, fonun projelerin ve geliştiricilerin krizden kurtulmalarına yardımcı olacağına inanıyor. Ayrıca, Celsius’un en büyük yatırımcısı Simon Dixon da endüstri kurtarma fonuna katkıda bulunmayı planlıyor.

Kripto piyasası, Binance’in kripto piyasası kurtarma fonunu duyurmasının ardından yükseldi. Özellikle, Bitcoin ve Ethereum fiyatları sırasıyla %6 ve %7’nin üzerinde toparlandı. Ralli, kripto pazarına düşük hacimli taze olumlu duygular getirdi. OKX kurtarma fonu, olumlu duyguları daha da artıracak.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Elon Musk, Bitcoin Borsası FTX'in Çöküşünü Dünyanın En Büyük Ekonomik Başarısızlıkları Arasında Görüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu