Bir Saatte 400 Milyon Dogecoin (DOGE) Binance Borsasına Taşındı

DogeWhaleAlert’in son tweetlerine göre, dört saat önce anonim bir balina cüzdanı, Binance borsasına iki Dogecoin transferi gerçekleştirdi. Bu transferler 286.953.266 ve 114.010.343 DOGE taşıyarak toplamda 400,1 milyon meme coin transfer etti.

Her iki transfer de bugün, birbiri ardına yapıldı. Gönderen cüzdan şu anda 476.335.246 Dogecoin tutuyor ve toplam 2.800.899.543.466 Doge gönderildi ve 2.801.375.878.712 meme coin alındı.

27 Ekim’de, piyasa değerine göre en büyük meme kripto parasının fiyatı, Elon Musk’ın Twitter satın alma anlaşmasını Cuma gününe kadar tamamlama planlarının haberiyle yükselmeye başladı. DOGE ordusu Musk’ın Dogecoin ödemelerini Twitter’da hayata geçirmesini bekliyordu. Ancak Tesla patronunun Twitter’ı satın aldığı gerçeği ana akım medya tarafından resmi olarak doğrulandığında, DOGE ağır bir şekilde düşmeye başladı. Bununla birlikte, bugün erken saatlerde, meme kripto para büyümeye devam etti ve saatlik grafikte büyük bir yeşil mum yazdırdı.

Yakın zamanda Musk, kendisi için tamamen yeni bir ürün piyasaya sürdü – “Burnt Hair” adlı bir parfüm – şişe başına 104 dolara mal olan ve daha çok bir koleksiyoncu eşyası. BitPay ile yapılan ortaklık sayesinde kullanıcılar Dogecoin, Shiba Inu, Bitcoin ve bir düzine başka kripto para ile parfümü satın alabildiler. Yılın başında Tesla, DOGE ile ürünlerini satmaya başladı ve bunu baharda SpaceX izledi.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Kanadalı Sağlık Şirketi, Dogecoin Rakibini Bilançosuna Ekledi

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu