Bit Mining, Dogecoin ve Litecoin için Yeni Nesil Madencilik Makinelerini Tanıttı

Kripto para madenciliği şirketi BIT Mining, Dogecoin (DOGE) ve Litecoin (LTC) madencilik makinesinin daha yeni ve gelişmiş bir versiyonu olan LD4’ün piyasaya sürüldüğünü duyurdu. BIT Mining, şirket tarafından tasarlanan ve özellikle DOGE ve LTC blockchaininde çalışan LD serisi ASIC madencilik makinelerini zaten işletiyor. Yüksek hash oranları ve enerji verimliliği sunuyor.

Bu en son model, önceki sürümlerinden üstünlüğünü kanıtlamak için kapsamlı test süreçlerinden geçti, bu nedenle donanım piyasaya sürüldü. BIT Mining, bir madencilik donanımı üreticisi olan Bee Computing’i geçen yıl satın aldığından beri üç LD özel ASIC madencilik makinesi modeli sundu. Her modelle birlikte, tanıtılan önemli bir gelişme var.

Madencilik şirketinin CEO’su Xianfeng Yang, “BTCM’nin geliştirdiği her yeni madencilik makinesi modeliyle uzmanlığımızı daha da kalibre ediyoruz ve esas blockchain ağlarına katkıda bulunan ürünlerin üretiminde ek tecrübe kazanıyoruz. Yeni LD4 madencilik makinesi modelimizin sofistike tasarımı, şu anda endüstrimizde eşsiz durumda,” diye açıkladı.

“En iyi kripto para madenciliği makine markalarından biri olarak, en son teknoloji ile yeni madencilik makineleri geliştirmeye ve endüstride iyileştirilmiş verimliliği teşvik etmeye devam etme taahhüdümüzü sürdürüyoruz,” diye ekledi.

Bit Mining LD4 Güncellenmiş Özelliklerle Geliyor

Güç verimliliği 0,73 W/MH olan LD3 modelinin aksine, LD4 modeli 0,71 W/MH verimlilikle yeni bir çığır açtı. Ayrıca, LD4’ün maksimum çıkış kapasitesi 5GH/s’ye ulaşırken, LD3 yalnızca yaklaşık 4800 MH/s’ye kadar uzanabilir. Bu en son modelin faydaları, daha iyi ısı dağılımını teşvik eden tasarım özellikleri sunuyor, bu da bilgisayar çipinin uzun saatler boyunca nispeten daha düşük sıcaklıklarda çalışmasına olanak tanıyor. Bunun karşılığında, LD4 model makinelerin ömrü daha uzun oluyor. Güvenlik açısından, her LD4 birimi, dahili donanım düzeyinde bir güvenlik koruma sistemi ve yüksek seviyeli bir güvenlik yazılımı içeriyor.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Dogecoin (DOGE) Yükselişe Devam Ediyor

Bu arada, Bitcoin (BTC) hash oranı, 209 zettahashe (10^21) ile Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine (ATH) ulaştı. Bu, önde gelen kripto para birimi için sağlıklı bir duruma dönüştü ve aynı zamanda, geçen yıl birçoğunu toparlayan talihsiz düşüşün ardından daha fazla madencinin işlerine geri döndüğü anlamına geliyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu