Bitcoin Analistlerinden Çarpıcı Tahminler ! - BTC MAGAZİN

Bitcoin Analistlerinden Çarpıcı Tahminler !

Bitcoin’in (BTC) inişli çıkışlı bir grafik izlemesiyle beraber, herkes farklı tahminlerde bulunmaya başladı. 2019’un son aylarında Bitcoin’in patlama yaşayacağını ve 2020’de en harika günlerini yaşayacağını söyleyenlerin ardından, kötümser açıklamalar yapanlar da oldu. Bunlardan birisi de ünlü altın yatırımcısı Peter Schiff.  Ünlü Bitcoin yanlılarından birisi olan Tom Lee’nin yedi yıl önce Schiff’in altının 5 bin dolara yükseleceğini söylemesine vurgu yapmasının ardından Schiff, Bitcoin’in asla 50 bin dolar seviyesine ulaşamayacağını söyledi. 

Bununla beraber Twitter’da akrif olan Crypto Dog da karamsar bir açıklama yaparak Bitcoin’in 8 bin doların altına düşebileceğini ifade etti. Crypto Dog, “10 bin doların altında bir kapanış ve ardından 8 bin doları göreceğimizi düşünmeye başladım” dedi. 

https://twitter.com/TheCryptoDog/status/1164341748056936448?s=20
OLUMLU YORUMLAR DA VAR

BitBull Capital’in CEO’su Joe DiPasquale ise fiyattaki gerilemeye rağmen önde gelen kripto para biriminin temellerinin sağlam olduğunu dile getirdi. DiPasquale uzun vadede herhangi bir sorun olmadığını düşünüyor.

Analistlerin yanı sıra Japonya’dan da güzel bir açıklama geldi. İsmini açıklamak istemeyen Japonya Merkez Bankası (BoJ) yetkilisi, “Bitcoin’in teknolojisini seviyoruz. Bitcoin’i destekliyoruz ama kontrollerle” ifadelerini kullandı. Bu açıklamanın ardından Bitcoin’in fiyatında yükselme yaşandı. 

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu