Bitcoin Balinaları Bunu Bilmenizi İstemiyor - BTC MAGAZİN

Bitcoin Balinaları Bunu Bilmenizi İstemiyor

Kripto para piyasası gerçekten kendi türünde ve çeşitli nedenlerle farklı işliyor. Her şeyden önce, bu pazardaki çoğu kişinin önceden ticaret veya yatırım deneyimi yoktur. Bu nedenle etkilemeleri kolaydır ve Bitcoin borsalarda işlem görmeye başladığından beri piyasa yapıcılar ve balinalar onları etkilemekte ve paralarını almaktadır.

Şu anda saflık ve cehalet seviyesinin o kadar yüksek olduğu bir noktadayız ki bu büyük oyuncular çalışma tarzlarını değiştirmek zorunda bile kalmadı; hem perakende boğaları hem de ayıları aynı şekilde tekrar tekrar bizleri sallıyorlar.

Şimdi Bitcoin’i görmek üzereyken, herkesi yeni bir boğa koşusunun başladığına inanmaya yönlendiriyorlar. Sabırsız perakende tüccarları bana “3 bin dolar nerede”, “fiyat henüz daha yükselmedi bile”, “yükseliş döngüsünde, göremiyor musun” gibi yorumlarla bana saldırmaya başlamadan önce, şunu söyleyeyim Bitcoin (BTC) “zirveye çıkmak üzeredir”, elbette bu cümle, bunun yarın gerçekleşeceği anlamına gelmez.

Benzer şekilde, “3 bin dolara düşeceğiz” demek, bunu yarın göreceğimiz anlamına da gelmez. Söylediğim şey, S&P 500’ün (SPX) tepeye yakın olması ve değer yatırımcısı olarak sabırsızlanacak çok fazla şey olmaması. Bunun anlamı ne? Bu, düşüş trendi için hazırlanmaya başlayın!

Piyasa yapıcıların ve balinaların, herkesi bir boğa trendinin başlamak üzere olduğuna inandırmak için 2015 ile aynı fraktalları işlemiş olması şaşırtıcı mıdır? Ana kripto medyası ve her popüler kripto hesabı bu grafiği sayısızca kez paylaştı. Bu şimdi bir fikir birliğidir. Herkes bunun olacağına inanıyor. Peki, olacak mı? Bu durumda kim faydalanacak? Herkes mi? Bu şekilde mi çalışıyor? Diyeceğimi dedim.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu