Bitcoin Çöküşüyle ​​Yeniden Kara Perşembe Korkusu Yükseldi - BTC MAGAZİN

Bitcoin Çöküşüyle ​​Yeniden Kara Perşembe Korkusu Yükseldi

  • Tanınmış bir analist, 12 Mart Bitcoin fiyatlarındaki düşüşün korkularının yeniden canlandığına inanıyor. Bu arada, ondan fazla tokenli BTC cüzdan sayısı yeni bir yüksekliğe ulaştı.

Analist Michael van de Poppe son zamanlarda “neredeyse herkesin” Mart ayı ortasındaki Kara Perşembe gününü tekrar beklediğini ve Bitcoin’in çöküşünü tekrarladığını tweetledi.

Bu arada, ondan fazla BTC tutan cüzdan miktarı 3 ayın en yüksek seviyesine ulaştı.

‘Neredeyse Herkes Mart Ayının Tekrar Gerçekleşmesini Bekliyor’

Amsterdam merkezli tam zamanlı tüccar ve analist Michael van de Poppe, topluma, Kara Perşembe olarak bilinen 12 Mart’taki Bitcoin fiyat çöküşünü hatırlattı.

Ayrıca, etkileşime girdiği hemen hemen herkesin bu fiyatın 3.800 dolarlık bölgeye düşmesinin yakında yeniden gerçekleşebileceğine inandığını belirtti.

Kara Perşembe Günü Bitcoin Birikimi

Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Jason Williams, bu tür korkuları ifade etmedi.

O gün, ‘Wi-Fi’yi bulduğunu ve tipik olarak ne yaptığımı’ paylaştığını – yorum dizisinden yola çıkarak, Bay Williams dalışta daha fazla Bitcoin satın aldı.

Birçok kripto etkileyicisi, büyük olsalar bile genellikle herhangi bir Bitcoin fiyat geri çekmesinde kolayca alır ve daha fazla BTC biriktirir.

Peter Schiff gibi birçok Bitcoin eleştirmeni, Bitcoin’in şimdiye kadar 20.000 dolar seviyesine ulaştığı 2017 ATH’sini geri kazanamadığını belirtiyor.

Bununla birlikte, tüm topluluk, BTC’nin karşı tarafa göre daha fazla satın almak için düşmesini istiyor.

+10 BTC Tutan Bitcoin Cüzdan Sayısı Yükseldi

Bitcoin birikiminden bahseden Glassnode analitik şirketi, son üç gün içinde 10 BTC’den fazla BTC bulunduran cüzdan sayısının yeni bir yüksekliğe ulaştığını bildirdi.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu