Bitcoin Fiyatı 18 Bin Doları Tekrar Ziyaret Edecek mi, Yoksa Sırada 25 Bin Dolar mı Var?

Bitcoin, istikrarsız bir yılın ardından tekrar olumlu sinyaller vermeye başladı. Son zamanlarda 21.000 $ seviyesini geçti. Bitcoin fiyatı geçen yıl yarıdan fazla düştü ve kripto para birimlerinin geleceği hakkında geniş çaplı bir endişeye neden oldu.

FTX’in iflası, endüstrinin itibarına da zarar verdiği için kripto piyasasını düzenlemek için endişe verici bir çağrıya yol açtı. Ancak çalkantılı yıl geçti ve bu yeni yıl şimdiden yükseliş trendleri göstermeye başladı.

Bitcoin fiyatı 21.000 doları aştı

Bitcoin fiyatı 21 bin doları aştı ve son birkaç gün içinde BTC fiyatı üç ayın en yüksek seviyesine ulaştı. Piyasa hissiyatları son birkaç gündür toparlanma belirtileri gösteriyor gibi görünüyor.

Bitcoin fiyatı %65 oranında düştüğü için geçen yılın kripto piyasası için zor bir yıl olduğunu dikkate almak önemlidir. Ayı piyasası, bazı kripto inananlarının inancını bile sarstı. Bununla birlikte, 2023, ufukta toparlanma belirtileri göründüğü için kripto pazarını pumplamış görünüyor.

BTC fiyatı yükselmeye devam edecek mi?

Bir kripto analizi ve eğitimcisi olan Credible Crypto, birçok kişinin son zamanlarda Bitcoin fiyatının 21.000 $’a yükselmesiyle hazırlıksız yakalandığını ve gemiye binmek için 18.000 $’a düşmesini beklediğini tweetledi.

Bu tweet’te, BTC’nin onları geride bırakabileceğini ve herhangi bir geri çekilmeyle karşılaşmadan 25.000 dolara ulaşmak için yükseliş eğilimini sürdürebileceğini de tahmin etti.

“Yerel arzda olsak da, BTC düşük zaman dilimlerinde dar bir aralıkta konsolide oluyor. Finansman sıfırlandı. Birçoğu pump tarafından hazırlıksız yakalandı ve gemiye binmek için 18.000’e düşmesini bekliyor – Bence biz onları geride bıraktık ve herhangi bir büyük geri çekilme olmadan 25k+’ya kadar devam edeceğiz.”

Credible Crypto

Piyasa duyarlılığının, insanların piyasa algısını uzun bir süre olumsuz etkilediğinden bahsetmeye gerek yok. Yine de, pazar olumlu işaretler vermeye başladı ve insanlar pazara yeniden girmeye hazır görünüyor.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Paul Brody: Bitcoin, Kurumsal Yatırımcılar Arasında Popülerliğini Artırıyor

Piyasa eğilimlerine göre, Bitcoin fiyatının yukarı yönlü eğilimler göstermeye devam etme şansı yüksek.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu