Bitcoin Fiyatı 30.000 Dolar’ı Aşacak mı? İşte Kripto Sektörünün Önde Gelen İsimlerinin Tahmini!

Bitcoin fiyatı, 25.300 $’daki 200-WMA’nın üzerinde güçlü bir şekilde kırılırken, 9 ayın en yüksek seviyesi olan 27.787 $’a ulaşmak için büyük bir ralli yaptı. Silicon Valley Bank  ve  Signature Bank’ın çöküşünden bu yana ABD Merkez Bankası’nın nakit sıkıntısı çeken bankaları kurtarmak için ilk 300 milyar dolarlık fonla para basmaya başlamasının ardından Bitcoin ve Ethereum fiyatları yükseldi.

Binance CEO’su “CZ”, Bitcoin analisti Willy Woo, stoktan akışa model yaratıcısı PlanB, eski Coinbase CTO’su Balaji Srinivasan ve diğerleri dahil olmak üzere kripto liderleri ve etkileyiciler, Bitcoin fiyatının 30.000 dolara ulaşacağından emin.

Binance CEO’su “CZ”, ABD bankalarıyla alay ederken son olaylar nedeniyle FUD’nin ortasında kalan kripto sahiplerini takdir ettiği bir paylaşımda bulundu. 

“Bitcoin değişken, ancak hiçbir zaman bir kurtarma paketine ihtiyaç duymadı. Kripto tutmak zordur. Son birkaç ayda tutunan insanlar için kolay olmadı.”

CZ

Popüler Bitcoin analisti Willy Woo da Bitcoin için favori zincir üstü göstergelerini Twitter’da paylaştı. 

Bu tweet uğruna en sevdiğim zincir üstü göstergelerimden ikisi, “turuncu dalgalı çizgi” ve “mor dalgalı çizgi” olarak adlandıracağım. Fiyat mor dalgalı çizgi ile turuncu dalgalı çizgi arasındayken satın alınmalıdır. Mor dikey çizgileri geçtiğimizde de daha fazla satın almalıyız.

Willy Woo

Bitcoin stok-akış modeli yaratıcısı PlanB, stok-akış değerleme modelinin koyu mavi alana doğru toparlandığını ortaya çıkardı. Bitcoin halvingi yaklaşırken mevcut döngüde yeni bir ATH için Tripple zirvesinin mümkün olduğuna inanıyor.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Mike Novogratz, Bitcoin Piyasası İçin Ayı Uyarısında Bulundu

Bitcoin Fiyatı 200-WMA’nın Üzerinde Tutulacak

Bu arada eski Coinbase CTO’su Balaji Srinivasan, banka iflasları ve para basmanın Bitcoin fiyatının 90 gün içinde 1 milyon dolara çıkmasına neden olacağını tahmin ediyor. Cuma günü, kendini sosyal demokrat ilan eden James Medlock ile ABD’nin hiperenflasyona girmesi konusunda iddiaya girdi. Balaji Srinivasan, bahis için akıllı bir sözleşmeye veya bir emanetçiye USDC’de 1 milyon dolar aktarmaya hazır.

Bitcoin fiyatı şu anda 200 WMA’nın üzerinde bulunuyor. BTC şu anda 27.279 dolardan işlem görüyor. 24 saatlik en düşük ve yüksek fiyat sırasıyla 26.333 dolar ve 27.787 dolar. Bitcoin, 28.5K-29K $ aralığında bir dirençle karşılaşacak, ABD Fed FOMC faiz artırım kararına göre bu sınırı aşabilir.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu