Bitcoin Fiyatı Şimdi 10.000$ Seviyesine Ulaşmaya Hazır - BTC MAGAZİN

Bitcoin Fiyatı Şimdi 10.000$ Seviyesine Ulaşmaya Hazır

Bugün daha önce 9.000 dolarlık direnci kırdıktan sonra, Bitcoin hala üzerinde işlem görmekteydi. Kripto etkileyicisi IvanOnTech, BTC’nin her an 10.000$’ı aşmasını bekliyor.

Bitcoin, son yirmi dört saat içinde neredeyse yüzde yirmi artış gördü ve değerine yaklaşık 1.000 dolar ekledi.

Yazım sırasında, dünyanın en önemli kripto para birimi, 9.450 dolarlık bölgeden çekilerek 8.950$ ‘dan işlem görüyor. Bitcoin eğitimcisi ve YouTuber IvanOnTech de dahil olmak üzere hala birçoğu, Bitcoin’in 10.000 doların üzerindeki alanları hedeflediğine ve çok geçmeden bu seviyeyi kırabileceğine inanıyor.

10.000 Dolara Patlamaya Hazır

IvanOnTech, Bitcoin’in yakında 10.000 dolarlık direncin üzerine çıkmasını bekliyor ve topluluğa bu yıl BTC’nin en iyi performans gösteren varlık olduğunu hatırlatıyor.

Pantera Capital’ın CEO’su Dan Morehead de Bitcoin’in performansını bu yılki diğer önemli varlıklarla karşılaştıran bir tablo paylaştı. Bitcoin‘in finansal bir kriz sırasında doğduğunu ve mevcut krizde daha da güçleneceğini söylüyor.

FOMO Nedeniyle Bir BTC başına 11.500$?

Kripto para birimi tüccarı ‘Anondran’, şu anda Bitcoin’i yukarı iten şeyler arasında FOMO(fırsatı kaçırma korkusu) olduğuna inanıyor. Yarı şaka tahmininde, FOMO alıcılarının geri çekilmesini tavsiye ediyor, aksi takdirde Bitcoin kolayca 11.500$’a ulaşabilir.

“Fomo alıcılarına sakinleşmelerini söylemeli miyiz yoksa bu şey doğrudan 11500 dolara mı gidiyor?”

‘BTC’nin 10.000 Doların Üzerinde Kalacağından Şüpheliyim’

Son tweette, teknik analist ve Forbes yazarı Naeem Aslam, bugün Bitcoin fiyatı yanarken bile ve yaklaşmakta olan halvingin BTC’yi 10.000$ seviyesinin üzerine itme şansı olsa bile, Bitcoin’in uzun süre yüksek kalacağından şüphe ediyor.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu