Bitcoin İçin Kötü Günler Geride Mi Kaldı? - BTC MAGAZİN

Bitcoin İçin Kötü Günler Geride Mi Kaldı?

Hafta sonu boyunca, lider kripto para birimi, uzun bir aralığa bağlı ticaret döneminden sonra bir miktar büyüme kaydetti. BTC şimdi psikolojik olarak önemli olan 30.000 dolarlık destek seviyesinin üzerinde bir yer edindi.

Pazartesi günü, günlük artış yüzde 6’ya ulaştı ve kripto paranın fiyatı 34.595 dolara ulaştı. CoinGecko’ya göre, BTC ekosisteminin piyasa değeri yaklaşık yüzde 8 artarak 645 milyar dolara yükseldi. BTC, yenilenen kripto rallisinin liderlerinden biri haline geldi.

Bitcoin, yalnızca geçen gün %11 artan Ethereum’dan daha iyi performans gösteriyor.

Bloomberg’in görüştüğü uzmanlara göre, geçtiğimiz ay 30.000 dolarlık işaretin test edilmesi, bu seviyenin güçlü bir şekilde korunduğunu gösterdi. Kripto borsası Luno’nun Asya-Pasifik başkanı Vijay Ayyar’a göre, fiyatlar üzerinde çok fazla aşağı yönlü baskı göz önüne alındığında, 30.000 doların üzerindeki mevcut konsolidasyon oldukça iyimser görünüyor.  

Ancak, onun görüşüne göre, bu seviyedeki testlerin sayısı ve düşük likidite hacimleri göz önüne alındığında, tablo o kadar pembe değil. Daha fazla düşüş olması durumunda, BTC fiyatı 24 000$-25 000$’a düşecektir.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu