Bitcoin Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ne Zaman Ulaşacak? İşte Binance CEO’sunun Tahmini!

Binance CEO’su Changpeng Zhao, son zamanlarda görülen oynaklığa rağmen kripto para birimi endüstrisinin hala büyüdüğüne inanıyor. 

Ayrıca, bir sonraki Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesinin bir süre sonra gelebileceğini söyledi. Ancak, pazarın zirvesinde kurulan bazı şirketlerin ileride zor zamanlar geçirebileceğine inanıyor.

The Guardian’a konuşan Zhao, Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan bir sonraki oluşumu hakkında bazı ilginç yorumlar yaptı. CEO ayrıca kimsenin Bitcoin’in geleceğini tahmin edemeyeceği konusunda uyardı ve bir sonraki tüm zamanların en yüksek seviyesinin iki yıl kadar sürebileceğini belirtti.

“Bence tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 68 bin’den 20 bin’e bu fiyat düşüşü göz önüne alındığında, geri dönmesi muhtemelen biraz zaman alacak. Muhtemelen birkaç ay veya birkaç yıl sürecek.”

CZ

Zhao, mevcut Bitcoin fiyatının hiç de fena olmadığına inanıyor ve 20.000 $ aralığının nispeten düşük olduğunu kabul ediyor. Ancak 2018 veya 2019’da insanlara Bitcoin’in 2022’de 20.000 dolara ulaşabileceği söylense çok mutlu olacaklarını hatırlattı.

Sonraki Bitcoin Zirvesi 420 bin Dolar civarında mı?

Bir sonraki Bitcoin’in ne zaman tüm zamanların en yüksek seviyesinde olacağı tam olarak net olmasa da, analistler zirvenin ne olabileceği konusunda güçlü tahminlerde bulunuyorlar. Birçok kişi bunun 420.000 dolar civarında olabileceğine inanıyor. 

CoinMarketCap’e göre, Bitcoin son 24 saatte %1,61 artışla 20,544 $’dan işlem görüyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Bitcoin'in Nasdaq ile Korelasyonu Artıyor; Bu Ne Anlama Geliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu