Blockchain Tabanlı Restoran Öneri Platformu Türk Borsasında - BTC MAGAZİN

Blockchain Tabanlı Restoran Öneri Platformu Türk Borsasında

Kullanıcıların blockchain sertifikalı incelemelerle restoranları arayabilecekleri, önerebilecekleri ve rezervasyon yapabilecekleri bir platform oluşturmayı amaçlayan GastroAdvisor, Ethereum’u temel alan restoranlar ve yemek mekanları için ilk küresel öneri platformunu inşa ediyor.

gastroadvisor.com

2 aylık ICO sürecinde 350.000 $ yatırım alan GastroAdvisor projesinin 30 Ocak itibariyle ICO süreci sona erdi. ICO sürecinin sonlanması ile ekip 3 büyük borsa ile anlaşmaya vardığını duyurdu. Bu borsalardan ilki, Türkiye’nin en büyük market hacmine sahip olan Sistemkoin borsası.

Günlük ortalama 70.000.000$ işlem hacmine sahip olan Sistemkoin, 31 Ocak itibariyle FORK tokeni resmi olarak listeledi. ( Fork tokenlere sahip olmak için Sistemkoin borsasına referansımızla üye olabilirsiniz.)

sistemkoin.com

Öte yandan Sistemkoin borsasının kendi kripto parası STK coin için başlattığı ICO süreci devam ediyor. STK coin inceleme yazımız için tıklayın.

Türkiye pazarına ve mutfağına özellikle önem veren GastroAdvisor yönetici ekibi, Türk yatırımcılarının FORK tokene Türk lirası ile sahip olabilmesini sağlamak için en iyi seçimin Sistemkoin borsası olduğu ve bu doğrultuda Sistemkoin üzerinde FORK tokenlerin listelenmesi için anlaşma sağlandığı açıklamasını yaptı.

Şirket CEO’su Samuelle Rosso, BtcMagazin’e özel olarak verdiği demeçte şunları söyledi:

‘Türkiye’yi seviyorum. İtalya’da bir çok Türk arkadaşım var. Türk mutfağının ne kadar zengin ve büyük olduğunu biliyorum. Belki de bu sebeple ICO sürecimizde Türk yatırımcılardan büyük bir ilgi gördük. Aynı zamanda bizde onlara özel bir ilgi gösterdik.”

Gerçek hedefleri olan GastroAdvisor projesi softcap’e ulaşılamadığı için ICO sürecine Mart ayında yeniden başlayacak. Aynı zamanda Sistemkoin, BitRabbit ve IQ Finex borsalarında listelenmeye devam edecek. Şubat ayında BitRabbit ve IQ Finex borsalarında listelerinde yer alacak FORK tokenin ikinci ICO sürecinden sonra daha fazla büyük borsa da listeleneceği belirtiliyor.

GastroAdvisor topluluk bağlantıları:

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu