BNB Fiyat Analizi: Düzeltmeler Kazancını Azaltıyor

Bitcoin‘in 9000 dolarlık ihlali, kripto para piyasası için iyi bir haber oldu ve yazım sırasındaki önemli düzeltme kaydeden Bitcoin’e rağmen, piyasanın altcoinlerinin çoğu kendi yükselişlerini kaydettikten sonra pozisyonlarını pekiştirmeye devam etmekte. Bununla birlikte, altcoin artışının dünyanın en büyük kripto para biriminin fiyatındaki karşılık gelen yükselişten başka bir şey tarafından yönlendirildiğini öne sürecek çok az şey var.

Binance Coin [BNB]

Dünyanın en büyük kripto borsalarından birinin yerel tokeni olan Binance Coin’in son birkaç haftadaki yörüngesi sabit ve geçen ayki büyük düşüşten bu yana kripto yükseliş trendindeydi. Piyasadaki diğer altcoinler gibi, BNB de geçen hafta önemli bir artış kaydetti ve token %10’dan fazla arttı.

Binance Coin’in yükseliş trendinin tutarlılığı etkileyici, Parabolik SAR tarafından onaylanmıştır. 2 günün dışında, göstergenin noktalı belirteçleri sürekli olarak kripto fiyat mumlarının altındadır. Ayrıca, Relative Strength Index (RSI) aşırı alım bölgesine yakın durmaktadır, bu da bir miktar geri çekilmeye tanık olabileceğimizi göstermektedir.

Binance Coin, toplumdaki birçok kişinin BNB’nin piyasanın en değerli kripto varlıklarından biri olduğunu söyledikten sonra son zamanlarda haberlerde yer aldı. Aslında, böyle bir spekülasyona, Binance CEO’su CZ’nin “fiyat er ya da geç değer kazanacak” diyerek tweet atmasından kaynaklandı.

https://twitter.com/cz_binance/status/1254772963397611520

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Yorumlar (Hayır)

Cevap bırakın