Boğalar Ne Zaman Harekete Geçecek? Ayıların Zamanı Bitti Mi? - BTC MAGAZİN

Boğalar Ne Zaman Harekete Geçecek? Ayıların Zamanı Bitti Mi?

  • Kripto alanındaki boğa aktivitesi, son birkaç ay boyunca topluluk tarafından uzun zamandır bekleniyordu ve son haftalarda, birçok boğa, Bitcoin’in potansiyel olarak yeni zirvelere yükselme olasılığını sorguluyor.
  • Önde gelen kripto para birimi 9700 ila 10.000 dolar arasında kaymaya devam ederken, bir analist yükseliş eyleminin gerçekleşmesinin sadece bir zaman meselesi olduğunu söyledi.

Twitter’da @BTC_JackSparrow adıyla bilinen bir analist, Bitcoin’in 10.000 doların altında güçlü birikime dayanan en uzun boğa modellerini gösterdiğini söyledi. Önde gelen kripto para, son birkaç hafta boyunca yatay seyrederken ve birçok yatırımcı ve madencinin varlıklarını korumak için bundan en iyi şekilde yararlanmaya çalıştığı görülüyor.

Analistin Twitter’da paylaştığı gönderisi şu şekildedir;

Ayılarla savaşmak için Bitcoin’in onu kenara itecek bir şeye ihtiyacı var…

Bunun için potansiyel bir faktör, FED’in bu hafta yaptığı negatif faiz oranı açıklaması olabilir. Uzmanlar tarafından FED’in yılın başlarında belirlenen sıfır faiz oranlarının devam edeceği düşünülüyor, ancak bu kesin değil. Ekonomik araştırma bürosu, ekonominin bu yılın başlarında Ocak ayında resesyona girdiğini ve geçmişte ekonominin bir seansa girmesinin, aylarca negatif büyüme kaydettiğini, ancak insanların hayal ettiğinden çok daha önemli olan COVID-19‘un getirdiği salgını göz önüne alındığını söyledi.

Bütün bunlar ve daha fazlası boyunca, analist Ayılar’ın geçmişte birkaç kez Bitcoin’i aşağı çekmeye çalıştıklarını, ancak gerçek bir başarı elde etmediklerini vurguladı.

Bu durumda Bitcoin’in için yükseliş kapıda diyebiliriz. Ancak sonucu her zaman için bizlere zaman gösterecektir.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu