Bored Ape Yacht Club Koleksiyonu Artık M&M’s Şekerlemelerinde

Amerikalı şekerleme üreticisi Mars, M&M’s şekerlemelerinin Bored Ape Yacht Club koleksiyonu temasıyla sınırlı sayıda piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

M&M’s şekerlemeleri, Kasım ayı başlarında kurulan KINGSHIP metaverse grubunun üyelerinin resimlerini içerecek. Müzik endüstrisi devi Universal Music Group tarafından desteklenen grup, Bored-and-Mutant Yacht Club NFT evrenlerinden gelen dört karakterden oluşuyor. Özellikle, her grup üyesinin benzersiz bir kişiliğe sahip olması gerekiyordu. Temmuz ayında, “NFT süper grubu”, olumsuz piyasa koşullarına rağmen başarılı olan ilk NFT koleksiyonunu piyasaya sürdü.   

Nisan ayında Coinbase, Bored Ape serisi etrafında dönen kısa animasyon filmler üretmeye başladığını duyurdu. Projenin ilk bölümü olan “The Degen Trilogy” Haziran ayında gösterime girdi. Mars Wrigley’in küresel başkan yardımcısı Jane Hwang, şirketin “her zamankinden daha yenilikçi” olmak istediğini söyledi.

Haziran ayında Mars, metaverse, NFT’ler ve kripto para birimleri ile ilgili ticari markalar için başvurarak Web3 sektöründeki hedeflerine dair bir fikir verdi. Şekerleme devi, dijital atıştırmalıklar ve şekerlemelerin yanı sıra kripto koleksiyonları da sunmayı planlıyor.

Mars’ın sahip olduğu en iyi markalardan biri olan SNICKERS, geçtiğimiz Nisan ayında çılgınlığın zirvesinde Dogecoin kripto para birimini tanıtmaya başladı. Yine de, meme coin etrafında toplanmış sınırlı bir çikolata koleksiyonu yayınlayacak kadar ileri gitmedi.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Yuga Labs, Bitcoin Tabanlı Yeni NFT Koleksiyonunu Tanıttı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu