Borsalardan Devasa Miktarda ETH Çekildi - BTC MAGAZİN

Borsalardan Devasa Miktarda ETH Çekildi

Kripto balinaları, 367.382 ETH’yi büyük kripto borsalarından anonim cüzdanlara kaydırdı, borsalardaki ETH bakiyesi bir yılın en düşük seviyesine gördü.

Whale Alert tarafından paylaşılan verilere göre, son yirmi saat içinde, Bitfinex, Binance ve diğer borsalardan 367.382 ETH gibi devasa miktarda Ethereum çekildi.

Bu arada, yakın tarihli bir analiz raporuna göre, kripto borsalarındaki ETH bakiyesi 15 ayın en düşük seviyesine indi.

Balinalar 451.300.000 dolar değerinde ETH taşıdı

Büyük kripto işlemlerini takip eden Whale Alert hizmeti ekibi tarafından paylaşılan veriler, son yirmi saat içinde yaklaşık bir düzine işlemin toplam 367.382 Eter – 451 milyon dolardan fazla taşıdığının fark edildiğini söylüyor.

Transferler çoğunlukla büyük ETH yığınlarının olduğu Bitfinex, Binance ve daha küçük platformlar gibi en iyi borsalardan gerçekleşti. Bazı işlemler ETH’yi bir anonim adresten diğerine taşıdı.

Kaynak: Whale Alert

Borsalarda ETH bakiyesi düşüyor

Glassnode analiz ekibi, kullanıcıların Ethereum’u aktif olarak kripto borsalarından satın aldıklarını ve geri çektiklerini söyleyen bir tweet yayınladı.

Glassnode’a göre, borsalardaki ETH bakiyesi 15.423.305.652 ETH ile 15 ayın en düşük seviyesine indi.

ETH, yeni ATH için çabalıyor

Bu ayın başlarında, en büyük ikinci kripto para biriminin değeri, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.448 dolara ulaştı. Ancak o zamandan beri, ETH geri çekildi ve yazım anında 1.206 dolardan işlem görüyor.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu