Braintrust (BTRST) Nedir? Braintrust (BTRST) Geleceği ve Yorum 2022

Braintrust (BTRST) Nedir?

Braintrust (BTRST), dünyanın önde gelen şirketlerini nitelikli ve doğrulanmış bilgi çalışanları ile birleştiren ilk merkezi olmayan bağımsız yetenek ağıdır.

Braintrust (BTRST), eski, geleneksel işgücü piyasasını ağ operatörleri tarafından yönetilen algoritmik olarak yönlendirilen ve şeffaf bir bağımsız piyasa ile değiştirmeyi amaçlamaktadır.

Ethereum blok zinciri üzerinde çalışan Braintrust ağı, merkezi bir şirkete değil, kullanıcılarının çıkarlarına ve ihtiyaçlarına hizmet eder. Braintrust topluluğunun 50.000’den fazla üyesi vardır. Nestle, Porsche, Atlassian, Goldman Sachs ve Nike gibi şirketler, Braintrust ağı aracılığıyla serbest çalışanlar kiralayan küresel şirketlerden bazılarıdır.

Braintrust (BTRST) token’i, Brainticket ağının ERC-20 tabanlı bir yerel token’idir. BTRST token’i sayesinde ağ katılımcıları ağın yönetimini etkileyebilir. Braintrust ağının mülkiyeti de BTRST token’i ile temsil edilir. Toplam ve maksimum BTRST token sayısı 250.000.000’dur. Şu anda dolaşımda 122.191.029 BTRST bulunmaktadır.

Proje Braintrust, Freelance Labs’den Adam Jackson, Gabriel Luna-Ostaseski ve Brian Flynn tarafından 2018’de oluşturuldu. Teknoloji girişimcisi Adam Jackson, Ağustos 2017’den bu yana bir blockchain varlık yönetimi şirketi olan bağlı kuruluşu Cambrian Asset Management’ın CEO’su ve CTO’su olarak görev yapıyor.

Jackson aynı zamanda Freelance Labs’ın kurucu ortağı ve CEO’sudur. Jackson’ın ayrıca 5’ten fazla şirkette yatırımı var. Gabriel Luna-Ostaseski kariyerine danışman ve yatırımcı olarak başladı ve ilk şirketini 21 yaşında sattı. Luna-Ostaseski, bir ev hizmetleri şirketi olan CalFinder Group’u kısa sürede kurarak ve büyüterek gerçek başarısını kanıtladı.

Luna-Ostaseski’nin çeşitli şirketlerde yatırımları var. Yazılım ve internete odaklanmış bir yatırımcı olan Brian Flynn, 22 şirketin kurucusu veya yatırımcısı. Flynn’in özel yatırımları arasında Yahoo!’ya satılan AdMovate, Saba’ya satılan Ultris ve Groupon’a satılan Qpod yer alıyor. Flynn ayrıca Japon-Çin ortak girişimi Infinity Venture Partners’ın da ortağıdır. Flynn, özellikle Afrika’daki hayırseverliği ile de tanınır.

Braintrust ile şirketler en iyi teknoloji yeteneklerini kolayca bulabilir, işe alabilir ve yönetebilir. Braintrust, şirketlerin saygın ve yetenekli çalışanları geleneksel platformlardan daha hızlı ve daha ucuza işe almalarına olanak tanır.

Braintrust ile ortalama 48 saatte yüzdelik 1 dilimde en yetenekli çalışanları bulmak mümkün. Braintrust uzmanları, şirketler ve çalışanlar arasında en iyi eşleşmeyi sağlar. Yani Braintrust sadece en iyi yeteneklere erişmenizi sağlamakla kalmaz; Ayrıca bu havuzdan projenize en uygun işçiyi bulmanızı sağlar.

Proje Braintrust’u özel yapan ana unsur ağ modelidir. Braintrust ağı, merkezi olmayan ve topluluk tarafından yönetilen bir ağdır. BTRST token sahipleri, ağın geleceği ve alınan kararlarda söz sahibidir. Bu, ağın merkezi şirket yerine katılımcıların yararına çalışmasını sağlar.

Geleneksel serbest çalışma ve istihdam platformlarından farklı olarak Braintrust, merkezi olmayan ve kullanıcı tarafından yönetilen bir platformdur. Geleneksel platformlar, çalışanların platformlarda kazandığının yüzde 20-40’ını alırken Braintrust almıyor.

Ayrıca geleneksel platformlarda platformun mülkiyeti bir kişi veya şirkete ait olmakla birlikte Braintrust kullanıcıları arasında paylaşılmaktadır. Bu, platformun daha yetenekli çalışanları çekmesini sağlar.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Victoria VR (VR) Nedir? Victoria VR (VR) Geleceği ve Yorum 2022

Braintrust projeleri, yazılım geliştirme, makine öğrenimi ve veri analitiği gibi alanlarda büyük ve karmaşık teknoloji çalışmalarına ve tasarım çalışmalarına odaklanır. Braintrust, Google, Amazon ve Apple gibi şirketlerden en yetenekli teknik çalışanlara sahiptir. Bu yetenekler mühendislik, tasarım, ürün ve proje yönetimi ve kalite kontrol alanlarında çalışmaktadır.

Braintrust (BTRST) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Adam Jackson
  • Yayınlanma Yılı: 2018
  • Blok Zinciri: Ethereum
  • Toplam Arzı: 250,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 122,191,029
  • Piyasa Değeri: ₺ 5,001,999,431
  • En Düşük Fiyat: ₺ 0
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 224.42
  • Proje Amacı: Braintrust projesinin temel amacı, eski geleneksel iş piyasasını çevrimiçi girişimciler tarafından yönetilen algoritma odaklı bir piyasa ile değiştirmektir. Dünyanın önde gelen şirketlerini şeffaf bir işgücü piyasasında bir araya getirmeyi amaçlar. Ethereum blok zincirinde çalışan Braintrust protokolü, web üzerinde iş arayanlar tarafından yürütülür.

Braintrust (BTRST) Geleceği

Uzmanlara göre ağın genişlemesiyle birlikte kripto para önümüzdeki günlerde daha popüler hale gelebilir. Tanındıkça fiyatları artabilir. Aşağıda yapılan tüm yorumlar dikkate alındığında; Hem şirketler hem de ağa katılan uzmanlar için fayda sağlayacak şekilde gelişir.

BTRST, müşterilerine ve ağ üyelerine yeni fırsatlar sunuyor. Beceri ve faydaların artması, ağın genişletilmesinde çok yardımcı olur. İmkanlar ve hizmet alanı, ağın genişlemesiyle doğrudan genişler. Bu da kar artışı açısından büyük bir avantajdır. Önümüzdeki günlerde bu durum, para biriminin yükselişi ile kolaylıkla fark edilecektir.

Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu unutmamalı, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Braintrust (BTRST) Yorum

Braintrust protokolü, işletmelerin en iyi adayları kolayca bulmasına, işe almasına ve yönetmesine olanak tanıyan merkezi olmayan bir ağdır. Ethereum altyapısını kullanan Braintrust, geleneksel sözleşme yöntemlerine kıyasla çok daha ucuz, daha hızlı ve aracılı iş çözümleri sunar.

Dünya çapında her geçen gün daha fazla kullanıcısı olan Braintrust protokolü, halen dev şirketler tarafından kullanılmaktadır. Beyin güveni ödül mekanizmasında kullanılan orijinal kripto para birimi BTRST token’idir.

Braintrust, dünyaca ünlü şirketlerin iş arayanlar için en iyi teknik yetenekleri bulmasını, işe almasını ve yönetmesini kolaylaştırır. Braintrust projesinin diğer kripto para protokollerinden farklı yönleri vardır. Braintrust protokolünün benzersiz bir özelliği ağ modelidir.

Braintrust ağı, merkezi olmayan ve topluluk tarafından yönetilen bir ağdır. Web 3.0 projesi olarak Ethereum altyapısını kullanmasına rağmen iş sektörleri için yeni bir faaliyet alanı oluşturuyor.

Braintrust (BTRST) Nereden ve Nasıl Alınır?

Braintrust (BTRST)’ı güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu