BurgerCities (BURGER) Nedir? BurgerCities (BURGER) Geleceği ve Yorum 2022

BurgerCities (BURGER) Nedir?

BurgerCities, Türk yazılım geliştiricileri tarafından geliştirilen Burger Swap, Binance Smart Chain (BSC) tabanlı bir blockchain platformudur. Platform, merkezi olmayan borsaları (DEX), merkezileştirilmiş borsaları (CEX) ve merkezi olmayan finansal hizmetleri (DeFi) entegre eder. Proje, BSC blok zincirinin ilk çapraz zincir toplayıcısını içeriyor ve BURGER token adı verilen yerel bir kripto para birimine sahip.

Proje, CEX ve DEX hizmetleri ile DeFi ile ilgili fiyat verilerini kendi çatısı altında toplamaktadır. Bu platform sayesinde kullanıcılar, blok zincirler arasında en iyi fiyatı buldukları borsadan varlıkları transfer edebilirler. Gücü ile merkezi olmayan topluluk yönetimi sağlayan platformun geliştiricileri arasında Tony Carson, Mehmet Sabır ve Süleyman Kardaş yer alıyor. Eylül 2020’de Binance CEO’su CZ proje hakkında bir tweet paylaştı. CZ, bir tweet’te medya platformunda yayınlanan projeden bir yazı paylaşarak, BURGER’in Türk araştırmacılar tarafından geliştirildiğini söyledi.

Şaşırtıcı olan şu ki, Uniswap yakın zamanda merkezi olmayan finans ve otomatik piyasa yaratmada devrim yarattı, hatta Eylül başında günlük işlem hacminde Coinbase’i bile geçti.Ancak bunların hepsinin bir bedeli var. Gaz ücretleri tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve ortalama bir tüccarın ERC20 akıllı sözleşme tabanlı DeFi uygulamalarına ve yönetimine katılmasını neredeyse imkansız hale getirdi.

BurgerSwap’ın bu başarısı kripto meraklıları tarafından da fark edilmedi. Yurt içi ve yurt dışındaki kripto meraklıları BurgerSwap’ı araştırmaya başladığında Binance CEO’su Changpeng Zhao bu isimlerden biriydi. Zhao BurgerSwap üzerinde yaptığı araştırma sonuçlarına göre, bu projenin Türkiye’den araştırmacılar tarafından geliştirildiğini fark etti. Zhao’nun bununla ilgili tweeti BurgerSwap’a dikkat çekti.

Kullanıcılar BurgerCities paritesi ile borsadaki her tokeni alıp satabilecekler. BurgerSwap’ın “varsayılan” olarak belirlediği bir diğer kripto para birimi Binance Coin’dir. Arada bir likidite havuzu olduğu için kullanıcılar istedikleri karşılığı borsaya ekleyebilecekler. Ancak BURGER madenciliği yapmak için Binance Coin veya BURGER kullanmanız gerekir.

BurgerSwap ekibi, bu BURGER token’larının önceden kazılmadığını belirtiyor. Ayrıca projenin kurucusu Burger King’in büyük miktarlarda token satmayacağına da söz veriliyor. Peki kurucu ekip nasıl para kazanıyor? Cevap; Tabii ki işlem ücretlerinde saklı. BurgerSwap’ta yapılan işlemlerden kesilen yüzde 10 hizmet bedeli kurucular ekibinin hesabına aktarılır. BURGER token’larının sınırlı bir arzı olmamasına rağmen, kurucu ekip arasında bölünecek token sayısı her zaman buna göre değişecektir.

BEP-20 akıllı sözleşmesi ile oluşturulan token’ların platformda çeşitli kullanım durumları vardır. Ağda bulunan DeFi servislerinin motoru BurgerCities’dir. Kullanıcılar, BURGER kullanarak merkezi olmayan finansal işlemler gerçekleştirebilir. Kripto para birimleri kullanıcılara likidite sağlar. Ayrıca kullanıcılar, platformdaki Burger gruplarına servetlerini bahis oynayabilirler.

Bu, token sahiplerinin, varlıklarını belirli bir sona erme tarihine kilitleyerek, sona erme tarihinde ek ödüller kazanabilecekleri anlamına gelir. Son olarak, cüzdanlarında BURGER tutan yatırımcılar, tokenlerini diğer varlıklarla takas etmek için kullanabilirler. Yazma sırasında BURGER, yaklaşık 38 milyon dolarlık piyasa değeri ile 637. en büyük kripto para birimidir. Buna ek olarak, 20.6 milyon token dolaşımdaydı ve bunların maksimum arzı 21 milyon ile sınırlandırıldı. Bu sayı, maksimum teklifin yüzde 98’ine karşılık gelir.

Uniswap ve Sushiswap gibi sıkça bahsedilen kripto para birimlerine benzer. Sushiswap’a rakip olarak ortaya çıkan BurgerSwap, 10 Eylül’de piyasaya girmiş ve kısa sürede likiditesi ve işlem hacmi ile dikkatleri üzerine çekmeye başlamıştır. Yatırımcılar, BurgerSwap borsasında swap, havuzlama ve yönetim gibi işlemleri gerçekleştirebilir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Victoria VR (VR) Nedir? Victoria VR (VR) Geleceği ve Yorum 2022

Yatırımcılara tek bir platformdan merkezi olmayan finansal ve hisse senedi alım satımı sağlayan Burger Swap (BURGER) Coin projesi, yatırımcılara projeye katılarak pasif gelir elde etme fırsatı veriyor. Platformunda Burger Pools’a katılın. Kullanıcılar, değişim sekmesinden, oy yönetiminden BURGER Coin ve diğer kripto para birimleri ile ticaret yapabilir ve proje tarafından sağlanan cüzdanlardan seçim yapabilir.

BurgerCities (BURGER) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Tony Carson, Mehmet Sabır ve Süleyman Kardaş
  • Kuruluş Yılı: 2021
  • Blok ZinciriBNB Smart Chain
  • Toplam Arzı: 21,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 20,624,916
  • Piyasa Değeri: ₺ 808,858,407
  • En Düşük Fiyat: ₺ 5,01
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 115.29
  • Proje Amacı: Türk yazılım geliştiricileri tarafından geliştirilen Burger Swap, Binance Smart Chain (BSC) tabanlı bir blockchain platformudur. Platform, merkezi olmayan borsaları (DEX), merkezileştirilmiş borsaları (CEX) ve merkezi olmayan finansal hizmetleri (DeFi) entegre eder.

BurgerCities (BURGER) Geleceği

Burger coin, kripto para piyasasına çok hızlı bir şekilde girmeyi başardı. En yaygın kullanılan borsalardan biri olan ve kullanıcılarına pek çok avantaj sunan Binance’de işlem görebildiği için ilerleyen zamanlarda talebinin artacağına inanılıyor. Burger Coin inceleme verilerine göre işlem hacmi açısından da en büyük BSC borsalarından biri haline geldi. Uzmanlara göre söz konusu kripto paranın kısa süre içerisinde fiyatının artması çok olası.

Bunun düşünülmesinin temel nedeni, yatırımcılar arasında ciddi bir güven algısı oluşturmuş olmasıdır. Bunun da önümüzdeki günlerde yeni token çiftleri üzerinde büyük etkisi olacak. Ayrıca kurucu şirket Binance olduğu için geleceğe yönelik veriler çok umut verici kripto paralardan biri.

BurgerCities (BURGER) Yorum

Burger Cities, merkezi olmayan finans ve NFT’leri daha büyük meta veri deposuna entegre ederek birleşik ve standartlaştırılmış bir Web3 meta veri ambarları dünyası yaratmayı amaçlayan bir platformdur.

Yorum yapan Burger Coin analistleri, kripto piyasasına çok hızlı girmeye çalışan Burger coin’e olan talebin, en ünlü ve kullanılan borsalardan biri olan Binance’de işlem görebileceği için gelecekte artacağını tahmin ediyor. ve ayrıca kullanıcılara birçok fayda sağlar.

Uzmanlar, bu altcoin projesinin kısa sürede fiyat artışı potansiyeline sahip olduğunu ileri sürmesi, yatırımcılar arasında ciddi bir güven oluşturduğunu gösteriyor. Gelecekte yeni döviz çiftleri üzerinde büyük etkisi olacak olan BURGER, Binance tarafından kurulan şirketin yarattığı en umut verici coinlerden biri.

BurgerCities (BURGER) Nereden ve Nasıl Alınır?

BurgerCities (BURGER)’i güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu