Cardano Bir Kez Daha Japon Televizyonunda

Japonya TV Kanalı BS1, “Kapitalizm – 2019’un arzusu” adlı kapitalizm hakkında bir belgesel hazırladı. Belgeselin 57. dakikasından itibaren, Cardano CEO’su Charles Hoskinson, programa bağlanarak şunları söyledi:

“Bitcoin’in bize öğrettiği şey, Bitcoin’in tüm dünyaya inancının bize bir hükümet, papa, kral veya prestijli bir banka tarafından verilmesi gerekmediğidir. Sadece kendimiz için karar verebiliriz. Şimdi, beğenmediysen – daha iyi bir şeyler yap. Ödeme sisteminizden hoşlanmıyorsunuz – daha iyi bir şey inşa ediyorsunuz. ”

Cardano Bir Kez Daha Japon Televizyonunda 1

“Üç milyar insan kredi alamayacakları bir durumda yaşıyorlar, sigorta alamıyorlar. İşleri bir üst seviyeye geçmeleri için gereken fonları alamıyorlar ve bu ekosistem hepsi aynı oyun alanında. Ve şimdi insanlık tarihinde ilk defa Bill Gates’in sahip olduğu aynı pazarlara erişebileceksiniz. ”

Cardano‘nun kurucusu Charles Hoskinson konuşmasını, devam eden ademi merkeziyetçi devrimin tamamen bir zorunluluktan dalgalanan bir aracıyı ortadan kaldırmakla ilgili olduğunu ve akıllı sözleşmeleri ve blokajları kullanarak bundan kurtulabileceğimizi öne sürdü.

Cardano güvenilir bir proje

Japonya BS1 kanalı tarafından oluşturulan belgesel, Cardano ekibinin yer aldığı tek televizyon değil. Ulusal TV kanalı NHK, Cardano’yu güvenilir ve bilimsel bir proje olarak tanıtmıştı.

Sonuç olarak, Cardano, daha önce birçok kullanıcıyı etkileyen bazı ağ bağlantısı sorunlarını eşzamanlı olarak çözerken önemli geliştirmeler sunan son Cardano 1.4 sürümü ile büyük bir gelişme kaydetti . Bu güncelleme, blok zinciri ve daha fazlasını depolamak için gereken sabit disk alanı konusunda kayda değer gelişmeler getiriyor.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   PayPal ABD Müşterileri Artık Kripto Para Satın Alabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu