Cardano, Dogecoin ve Shiba Inu Önemli Kazançlar Sağladı

Cardano, Dogecoin ve Shiba Inu, ilk 20’den daha iyi performans göstermek için sırasıyla %10.78, %14.77 ve %12.26’lık 24 saatlik pozitif bir değişim kaydederek önemli kazançlar kaydediyor. Cardano’nun ADA’sı geçen hafta %24,79 arttı ve şu anda 0,53 dolardan işlem görüyor. Cardano, Amerikan Ticaret Odası (AmCham) Moğolistan’ın yeni bir üyesi oldu ve bu olumlu bir gelişme. Bu hamle Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson tarafından da kabul edildi.

Cardano DeFi ekosistemi de önceki hafta girişlerden yararlandı. En önemli kripto para birimleri Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) geçtiğimiz hafta sırasıyla %23,41 ve %27 oranında artış yaşadı. Dogecoin ayrıca Dogecoin Core güncellemesi 1.14.6’nın gelecek sürümünü dört gözle bekliyor. Dogecoin geliştiricisi Michi Lumin tarafından paylaşıldığı üzere, Dogecoin Core 1.14.6 sürümü yakında piyasaya sürülebilir. Güncelleme, önemli güvenlik güncellemelerini ve ağ verimliliğindeki değişiklikleri içermeyi umuyor. Dogecoin ayrıca, WhaleStats verilerine göre son 24 saat içinde balinalar tarafından satın alınan ilk 10 varlık arasında yer alarak balinalardan satın alma baskısı ile karşı karşıya kaldı. Shiba Inu’nun fiyatı, sürekli artan bir toplulukta büyümeyi öngörüyor. Shiba Inu sahibi sayısı, WhaleStats verilerine göre şu anda 1.209.427’de artmaya devam ediyor. Shiba Inu ayrıca, şu anda 563.163,878 $ değerinde SHIB’yi “hodl” eden ilk 100 ETH balinası için en büyük token olarak yer alıyor. En iyi 100 Shiba Inu balinası da ortalama SHIB bakiyelerini yaklaşık %31 oranında büyüttü.

Zincir içi analitik firması  Santiment’e göre, “Tüccarlar ayarlarını değiştiriyor ve Salı günü baskın bir Bitcoin’den sonra uzun vadeli bir kırılma kokusu alıyorlar.” Bitcoin’in fiyatı, 20 Temmuz’da 23.855$’lık gün içi en yüksek seviyelerine ulaştı ve art arda yükselen fiyatların üçüncü gününe zemin hazırladı. Bu, Bitcoin fiyatı ile yakın bir ilişki sürdüren alternatif kripto para birimleri veya “altcoinler” için geçerli olabilir. Ayrıca, yatırımcı duyarlılığını ölçen Kripto Açgözlülük ve Korku Endeksi, “aşırı korku”dan “korkuya” geçti ve Nisan ayından bu yana en yüksek seviye olan 31’e yükseldi ve iyileşme hissi gösterdi.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   IBM: Dogecoin'in Fiyatı Sosyal Medyaya Bağlı

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu