Chainlink (LINK) Fiyat Analizi: İlk 3’e Büyüme Nedenleri

  • Chainlink (LINK) keskin büyümeyi ne kadar süreyle koruyabilir?

Haftanın son günü ile ilk 10 kripto paranın çoğu bir düzeltme ile karşı karşıya kaldı; ancak, kuralın bir istisnası vardı. Chainlink (LINK), dünden bu yana %23 artış gösterdi ve şu anda küresel kripto para birimi sıralamasında 6. sırada yer alıyor.

Altcoinlerin yüksek oynaklığına karşı, Bitcoin (BTC) hakimiyet oranı, mevcut endeksin %59,7’yi oluşturmasıyla %60 hakimiyet oranını kırdı.

Aşağıda, Chainlink (LINK) ile ilgili güncel veriler yer almaktadır:

  • İsim: Chainlink
  • Etiket: LINK
  • Piyasa Değeri: 4,656,606,195$
  • Fiyat: 13.30$
  • Hacim (24S): 2,994,091,609$
  • Değişiklik (24S): 24.75%

Yukarıda belirtilen veriler, basın zamanında geçerlidir.

LINK/USD: Chainlink Ayın Sonuna Kadar İlk 5. Sıraya Girebilir mi?

Chainlink (LINK), günümüzün en çok kazandıran aracıdır. En iyi 20 kripto para birimi arasındadır, küresel sıralamada en çok büyüdü. Geçen haftaya göre fiyat değişikliği %59’luk bir artış oluşturdu.

Büyük resme bakıldığında, durum, coinin aşırı satın alındığı için olası bir düzeltmeyi de düşündürüyor. Chainlink (LINK), Temmuz ayının sonundan bu yana yükselen kanalda işlem görüyor.

Alıcılar yükseliş eğilimini doğruladı; ancak, yaklaşan yükselişten önce kısa bir düzeltmeyle yüzleşmeye ihtiyaçları var. Bu özel durumda, potansiyel bir sıçramanın gerçekleşebileceği nokta 10.30$ işaretidir.

Haftalık grafiğe bakıldığında, yükselişe ticaret hacmindeki artış eşlik ediyor. Boğalar tüm direnç seviyelerini kırdı; ancak, Chainlink (LINK), yeni zirveleri güncellemeden önce ‘ayna’ seviyesini yeniden test edebilir. Bu nedenle en olası fiyat hareketi 9-11 dolar arasındaki sarı aralığa bir düşüştür. Ancak, ayılar onu 9 doların altına çekerse vefiyat bu seviyede sabitlenirse, düşüş senaryosu iptal edilecektir.

Basın zamanında, Chainlink 13,34 dolardan işlem görmektedir.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   22 Nisan 2021 Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Uniswap (UNI) Fiyat Analizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu