ChangeNOW Token (NOW) Nedir? ChangeNOW Token (NOW) Geleceği ve Yorum 2022

ChangeNOW Token (NOW) Nedir?

Kripto para borsaları her geçen gün büyümeye devam ediyor. ChangeNOW Token (NOW) bu kripto dünyasında var olanlardan biri ve projesiyle dikkat çekiyor. ChangeNOW Token (NOW), esas olarak 250’den fazla kripto para birimi arasında dönüşüme izin vererek, işlemleri kullanıcılar için daha kolay ve daha hızlı hale getirir. Ancak ChangeNOW (NOW) Token, kendi kripto para birimini kullanan tek anlık değişim olarak öne çıkıyor.

2017’den beri kripto dünyasında bulunan ChangeNOW (NOW) token’ı, 30.000’den fazla kripto para birimi alışverişi yapmanızı sağlar. Üstelik bunun için herhangi bir kayıt gerekmemekte ve herhangi bir üst veya alt limit bulunmamaktadır. Bu NOW Token (NOW) projesi, katılımsız değişim hizmeti olarak da bilinen anlık işlem sağlar.

ChangeNOW (NOW) token’ı ayrıca bir MasterCard veya VISA banka kartı ile anında kripto para birimi alımlarına izin verir. Böylece ChangeNOW (NOW) tokeni itibari paradan kriptoya bir ağ geçidi görevi görür. Projenin tüm bu özellikleri göz önüne alındığında kullanışlı ve kullanışlı bir alan oluşturması umulmaktadır.

Anlık değişim/değişim platformu olarak hizmet veren bir platformdur. Platformun yerel kripto para birimi NOW token’ıdır. NOW token’ı, kullanıcıların ChangeNOW hizmetlerinden yararlanabilmeleri için özel olarak hazırlanmıştır. Şu anda NOW token’ı, ChangeNOW’daki mülk listeleme ücretleri için bir ödeme aracı olarak hizmet vermektedir. Ayrıca platformun kendi “paylaşılabilir” token olarak kullanılır.

Now Token (NOW), 200’den fazla kripto para biriminin (30.000’den fazla çift) alım satımına izin veren ve bunu anında yapmaktan gurur duyan bir kripto para borsasıdır. ChangeNow geliştirme ekibi tarafından düzenlendi. Aynı şekilde, platformun NOW tokeninin arkasında aynı ekip var.

NOW token’ı ChangeNow geliştirici ekibi tarafından oluşturuldu. NOW token’ı, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiştir. Ayrıca ERC-20 standartlarıyla bir token olarak dikkat çekiyor. Ek olarak NOW tokeni, Ethereum’da piyasaya sürülmesine rağmen Binance Chain tarafından da destekleniyor. Ek olarak, NOW’un gelecekte diğer kanallarda da yayınlanması bekleniyor.

Kullanıcıların bağışları kabul etmelerini ve NOW Tokens ile kolay ve rahat bir şekilde ödeme yapmalarını sağlayan bir kripto para birimi ödeme ağ geçididir. 100’den fazla kripto para birimini destekler. Müşterilerin “herhangi bir şey” ile ödeme yapmalarını sağlar. Ayrıca birçok araca sahiptir: API’ler, eklentiler, bağış seçenekleri ve özel çözümler.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Render Token (RNDR) Nedir? Render Token (RNDR) Geleceği ve Yorum 2022

ChangeNOW Token (NOW) Genel Bilgiler

  • Yayınlanma Yılı: 2017
  • Blok ZinciriEthereum
  • Toplam Arzı: 199,763,510
  • Dolaşımdaki Arzı: 84,803,980
  • Piyasa Değeri: ₺ 91,413,797
  • En Düşük Fiyat: ₺ 0.5308
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 2.76
  • Proje Amacı: ChangeNow Token (NOW), 200’den fazla kripto para biriminin (30.000’in üzerinde çift) alım satımına izin veren ve bunu anında yapmaktan gurur duyan bir kripto para borsasıdır.

ChangeNOW Token (NOW) Geleceği

Projesi ile kripto dünyasına operasyonel işlevsellik sağlayan ChangeNOW (NOW) tokeni; NOW, ödemeler, token borsaları ve varlık listeleri gibi ihtiyaçlara hizmet eder. Bu bağlamda projenin ve arazinin geleceği parlak görünüyor. Ayrıca ChangeNOW Token’ın (NOW) tüm dünyaya hizmet etmesi de bir başka avantajdır. Ayrıca ChangeNOW Token (NOW) tarafından sağlanan hizmetin kullanıcılarda bir güven duygusu oluşturduğu da görülüyor.

Proje, kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamaya devam ettiği sürece, başarılı bir şekilde yoluna devam edecek gibi görünüyor. Pandeminin neden olduğu güvensizlik ve olumsuz ekonomik gelişmeler nedeniyle ChangeNOW Token’ın piyasa değerinin artmaya devam edeceğine inanılıyor. Öte yandan, uzmanların görüşleri ve tahminleri olumlu olsa da kripto para piyasasının oldukça oynak olduğunu ve bu tür yatırımların doğası gereği her zaman riskli olduğunu belirtmek gerekir.

Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

ChangeNOW Token (NOW) Yorum

ChangeNOW Token (NOW), sayfasındaki bilgilere göre bir başarı oranı elde ettiğini iddia ediyor ve 1 milyondan fazla kullanıcıyı kendine çekiyor. Ayrıca, ortalama ChangeNOW Token (NOW) işlem süresinin 5 dakika olduğunu belirtir. Projenin sunduğu tüm veriler her şeyin yolunda gittiğini gösteriyor. Bu, yeni kullanıcıların ve yatırımcıların projeye geçişinin önünü açar. ChangeNOW Token (NOW) istenilen hacme ulaşabilirse çıkışını kaçınılmaz olarak değerlendirebiliriz.

ChangeNOW Token (NOW) Nereden ve Nasıl Alınır?

ChangeNOW Token (NOW)’ı güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu