Changpeng Zhao’ya Göre Binance Banka Satın Alabilir

Bloomberg’in yakın tarihli bir raporuna göre Binance, satın alma çılgınlığının bir parçası olarak bir banka satın almayı düşünüyor. 

Böyle potansiyel bir anlaşma, yeni ortaya çıkan kripto para birimi endüstrisi ile eski finans arasındaki sınırların köprülenmesine yardımcı olabilir. 

Binance CEO’su Changpeng Zhao, kripto para devinin satın alma anlaşmalarına 1 milyar dolardan fazla harcamaya hazır olduğunu söyledi. 

2022’de şimdiye kadar 67 projeye yatırım yapan Binance, büyük pazar çöküşüne rağmen hala pazarda birçok fırsat görüyor. Zhao’ya göre şirket, oyun, e-ticaret ve diğerleri gibi sektörlerde anlaşmalar izliyor. Şimdi, potansiyel satın alma anlaşmalarına bankaları da dahil ediyor. 

Zhao, kripto para borsasının potansiyel olarak hangi bankayı satın alabileceğini belirtmedi. Ayrıca Binance’in tam bir satın alma yerine azınlık hissesi satın almayı da tercih edebileceğini söyledi. 

Kripto para milyarderi, Binance’in potansiyel olarak bankaların kullanıcı tabanlarını genişletmelerine ve değerlemelerini artırmalarına yardımcı olabileceğini vurguladı. 

Geçen Temmuz, kripto para devi FTX’in CEO’su Sam Bankman-Fried, potansiyel olarak bankacılık devi Goldman Sachs’ı satın alma fikrini ortaya attı. Bankman-Fried, satın almalar için farklı bir yaklaşım benimsedi ve sıkıntılı varlıklara bol miktarda fon akıttı.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple'ın CTO'su David Schwartz'dan Dikkat Çekici İddia: Uniswap Merkeziyetsiz Değil!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu